1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Ubuntu Hakkinda

1. Punsier

Punsier Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir tabu vardir linux cok zor windows mukemmeldir diye
    bundan once slackware ve benzeri kde paketsiz gnomesiz yani Msdos tarzi linux kullanigim icin bende bunda hem fikirdim
    uzn zaman sonra Internetten basarisini takip ettigim ubuntu isimli linux distosunu indirdim ve bilgisayarima kurdum
    Kurulum o kadar basittiki uc yasindaki bir cocuk dahi basarabilir ama arayuzu ya xpye alisik olan bizlwer icin ne durumda diye bir korkuya dustum ve kurulum bittiginde karsima cok guzel ve cok stabil bir arayuz geldi
    bir saat kadar kurcalamam sonucunda su kaniya vardim bizler bazi tabulari yikmak zorundayiz

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ubuntu
    buradaki makaleyi okuduktan sonra linuxa gecmek isteyen arkadaslara yrdimci olmak isterim
    bu arada
    youtubeden Beryl diye arama yapip ubuntunun videolarini izlemenizi tavsiye ediyorum
    Linux grubu kurabiliriz ve xpden kurtulabiliriz

Not Linuxta windowsa ait olan tum programlar calisiyor
    silkroad bot su bu ve sorunsuz
    canavar gibi oynuyor arti virus bulasma derdi yok spy derdi yok goctu kitlendi dertdi yok

wine isimli emulator programi ile silkroadi kurdum ve gayet guzel hizli bir sekilde kasilmadan giriyor
    dvdsini istyen arkadaslar
    https://shipit.ubuntu.com/ adresinden evlerine hic bir ucret odemeden kargo ucreti dhi odemeden isteyebilirler
    icerisinde 22.000 program barindiriyo ve xpye alternatif tum programlar mevcut

buradan sorulariniz olursa yardimci olmaa calisirim

2. Anonymous

Anonymous Guest

Sm gurubuda kurmuştunuz bi zamanlar..... kahvekeyfi

3. Punsier

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sm gurubunda yapabiliriz diye hareket ettik ama burada sadece yazilim destegi olusturucagiz sm gurubunda nelerin oldugunu ne biliyorsun ?

4. Anonymous

Anonymous Guest

Bende hiç bişey olmadıgı için yakınıyorum ya zaten üzerinden aylar geçti...

5. Anonymous

Anonymous Guest

Demek istediğim O sizin yapacagınız sm için umutlanan cok kişi var ve şimdi herkez onu unuttu yani yapamadıysanız bile forumu bilgilendırmenız gerekırdı benım düşüncem bu....

6. Punsier

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    olaylar istedigimiz gibi gitmedi extraloobun yurt disinda olmasi sitedeye uygulayacagimiz login.phpnin aksamasina neden oldu ve bizler uzerinde calisirken bizim mantigimizda bir mod cikmisti tam ismini hatirlamiyorum softmod degilde botu crackleyen bir mod ve elimizden geleni yaptigimiza inaniyorum tum arkadaslarimin adina konusuyorum ve emin ol cok ugrastik

7. Anonymous

Anonymous Guest

Uğraştığına bişey demıyorum bizler için uğraştın ALLAH razı olsun senden ama bu forumdaki insanları bilgilendırmenız gerekırdı dımı ama bu konuyu nerden cıkardın dıyceksen biri var siteye sm koymus hava lanıp duruyor bidaha koymam dıye sm gurubumuz izin vermıyor falan dıyor ordan şeyttim kahvekeyfi