Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

BeBeT0

Bilgiliyim
Server:Sparta LvL: 8x Full Str Bowman, Server:Pri
Kemalist demiş ki:
dj_volki demiş ki:
ya arkadaşlar elin sitesine girmişsiniz Türkçe yazışıyorsunuz...bunu sizin sitede yaptıklarını düşünsenize..ayıp gerçekten ayıp.
kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri başkalarına yapmayın! Exclamation

Bak Bizim Bir Bölümüz Var ;

viewforum.php?f=80

Yabancılara Özel Onlarada Söyledim Türklere Özel Bir Bölüm Açın Diye Tınlamadılar ...
Bizim Türklerden Hiç Bot Loader FAlan Yapmayı Dusunen Yokya Keşke Olsa

açmadılar diye oraya saçma sapan şeyler yazma hakkını sana kimse vermedi...biraz mantıklı ol..adamlar size ayrı bölüm açmak zorunda değil..

oh be rahatladım kemaliste e aynı sorun varmış extraokk mucX mucX teşekkürler

bide bana sağlam bi yabancı gold sitesi önerin arkadaşlar :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dj_volki demiş ki:
açmadılar diye oraya saçma sapan şeyler yazma hakkını sana kimse vermedi...biraz mantıklı ol..adamlar size ayrı bölüm açmak zorunda değil..
Üslubunu Düzelt . Ayrı Bölüm Açmıyorsa Bir Konudan İstediğimiz Gibi Konuşuruz İstemiyorsa Banlar . Onun Botunu Kullanacağı Kişilerde Bizleriz Paraları Alacak Kişide O Her Türlü Üyesine Destek Sağlamak Zorunda...

hayabusa_ demiş ki:

Boşuna Rahatlama Bot Mot Yok Bize Kanımca 3 Haftalık Üyeliğimiz Yok Çünkü ;

http://www.u-mod.eu/index.php?go=register

Girin Üye Olun...

hayabusa_ demiş ki:
bi Ohhh da benden... Aynen rahatladım :lol:

Dj volki : Amacım oradaki türk sayısını görmek :) Dikkat ettiysen saçmaladık bile.Şey hariç bi kişi var post kasan :)

Kemalist demiş ki:
dj_volki demiş ki:
Üslubunu Düzelt . Ayrı Bölüm Açmıyorsa Bir Konudan İstediğimiz Gibi Konuşuruz İstemiyorsa Banlar . Onun Botunu Kullanacağı Kişilerde Bizleriz Paraları Alacak Kişide O Her Türlü Üyesine Destek Sağlamak Zorunda...

hayabusa_ demiş ki:

Girin Üye Olun...
o sizlere destek falan sağlamak zorunda değil! ki destek sağlayacaksa ortak bir dilden anlaşarak sadece destek yapılabilir...ortak dilde ingilizcedir! bilmiyorsan yada bilmemezlikden geliyorsan o senin problemin! eğer bi yerin kuralları varsa o kurallara uymak zorundasın!

BeBeT0 demiş ki:
Sitede Herkes İglizce Konussun Lütfen Türkçe Konusmayın
slm.ben register yaptım fakat neyi nereden indircez yada bunlar bize şifre kendilerimi verecek yada biz mi onlardan isteyeceğiz anlamadım..biraz yardımcı olur musn?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dj_volki demiş ki:
Kemalist demiş ki:
dj_volki demiş ki:

hayabusa_ demiş ki:

Girin Üye Olun...
o sizlere destek falan sağlamak zorunda değil! ki destek sağlayacaksa ortak bir dilden anlaşarak sadece destek yapılabilir...ortak dilde ingilizcedir! bilmiyorsan yada bilmemezlikden geliyorsan o senin problemin! eğer bi yerin kuralları varsa o kurallara uymak zorundasın!
Sitenin Kurallarını Okudum İngilizce Konuşacaksınız Diye Bir Kural YOK ! Ortak Dil Var İngilizce Ama Burada Almancada Konuşulabildiğine Göre Türkçede Konuşulabilir . Burda Tanıtımı Yapılıyor 1 Ay Sonra Paralı Olunca Türklerde Alacak İş Sadece Parayı Alıp Oturmak Değil...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
95 Tane Mail Gelmiş Yuha Dağatmaya Başlıyorlar Beyler Wink

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt