Bu skillerden hangileri max yapıcaz..Yada hepsini mi max yapıcaz.. BAzı skillerin pek kullanışlı olmadığını söylüyorlar çünkü.

bu yapılandırmaya tank dıosanız ben bırsey bılmıorm tamam mı bu yapılandırma ile dw ye yatakdan baska bırsey olunmaz bı kere axe acık olacak kalkanla ıtme acık olacak kı pvp de adama wurus sansı tanımayacksınız bu yapılandırmayı kesınlıkle yapmayın sonradan pısman olacagınız ıslerı yapmayın

karaliste38 demiş ki:
bu yapılandırmaya tank dıosanız ben bırsey bılmıorm tamam mı bu yapılandırma ile dw ye yatakdan baska bırsey olunmaz bı kere axe acık olacak kalkanla ıtme acık olacak kı pvp de adama wurus sansı tanımayacksınız bu yapılandırmayı kesınlıkle yapmayın sonradan pısman olacagınız ıslerı yapmayın
Ben kasmaya başladım 87 lvl ff 2h-cleric + kalkan ittirme açık :wink1:

benım troyda __HEKTOR__ war gelınce gozunuzun onunde pvp yapayım ole olacak ıttırme kalkanla axe dekıler acık olacak kı super pvp carı olsun

fsm

rank8
karaliste38 demiş ki:
benım troyda __HEKTOR__ war gelınce gozunuzun onunde pvp yapayım ole olacak ıttırme kalkanla axe dekıler acık olacak kı super pvp carı olsun
bilmediğim için soruyorum arkadaşlar eleştiri değil elinde iki elle kullanılan kılıç varken kalkan takamıyorsun pvp esnasında kalkanı takıp ittirip tekrar kılıcı takıp atakmı yapıcaksın nasıl olcak o iş bide bu car bow yada int değilki uzaktan atak yapsın ittirip adama vurasın adamı iticen vurmak için tekrar yanına koşucan ozaman ne anladım ben o itişten nasıl oluyor benim bilmediğim farklı bişimi var.

jumper

Öğretiyorum
fsm demiş ki:
karaliste38 demiş ki:
bilmediğim için soruyorum arkadaşlar eleştiri değil elinde iki elle kullanılan kılıç varken kalkan takamıyorsun pvp esnasında kalkanı takıp ittirip tekrar kılıcı takıp atakmı yapıcaksın nasıl olcak o iş bide bu car bow yada int değilki uzaktan atak yapsın ittirip adama vurasın adamı iticen vurmak için tekrar yanına koşucan ozaman ne anladım ben o itişten nasıl oluyor benim bilmediğim farklı bişimi var.
ben cevap vereyim gerci oyuna uzun zaman ara vermiştim ama olsun mantıgın degiştigini sanmıyorum evet eline kalkan takıp geri itmeyi yapıp tekrar kılıcı takıcan bu suna yarıyoki en son oyuna girdigimde eu charlar gec pot basıyodu canın azaldımı sana kacma yada toparlanmak için zaman kazandırır gene aynı skil rakibin hareket ve saldırı hızını %50 yavaslatır buda pvpde ve pve de oldukca işine yarıyo umarım skilin onemini anlamısındır :D

ittikten sonra yanına kayma skili ile kayıp başını döndürcen sonra bağırıp vurma skili ile adamı felç edecen xD benmde FF 83 lv warrior var sadee kalkan ile ittirmeyi açtım bana yetiyor ..

bard-dan hızlı koşma ve noise yide açsak bu yapılandırma ile nasıl olur?

bu yapılandırma hiiiiiiç bir işe yaramaz beyler öncelikle denildiği gibi kalkan ittirce ve dual axe stun acık olcak VE en önemlisi Pain ve onun yanındakı 2 şey kesinlikle ve kesinlikle acık olcak onlar olmassa varrioru napsın adamalar

mademkı bu yapılandırma olmaz dıorsunuz o zaman yenı bir topic acında bızıde bılgı ıle donatın!

ne kadar büyüttünüz warriorda pain serisini bence açmayın son 3 buff çok yararlı onlar sayesinde roc medusa ya partye alınıyorsunuz diğerleri hiçbir işe yaramaz onu adama atınca küfür ederler birine roc vuracam tüm wizardlar yerde bir düşün +kalkanla iteme açık 40 ve 80 skilleri açık clericte bless pasif buff lar bide recovery olunca + bide light armor warrior npc itemle bile pvp yapar...

Yukarı Alt