- Resim Silinmiş.

*Yapılandırmayla ilgili sorunlarınızı başlık altında belirtiniz.

*İsteğe bağlı açılacak olan skiller, gereken skill point miktarına dahil edilmemiştir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Benim titanda bi çarım var şu an 970k sp i var.Bende 2h-dual axe+cleric yapmayı planlıyorm.Ama clericde str ıntleri acmayı pek tercih etmiyorum.Neden diye sorarsanız kendi çarım bunları kullanamıyo o yüzden pek işe yaradığını zannetmiyorum.Fw de cleric olamıyacağıma göre bana göre gerekli olan skiller,bless ,recovery,healing orbit,reverse ...
Ayrıca farm yaparken 1mil sp yeterli bence + bunun kasarkende gelen spleri unutmayalım teşekkürler...

glut healng ve over healng kesinlikle açılmalı başka türlü full bufflu wizardlar cok can yakar

arkadaslar adam gıbı bı yapılandırma yapan yok bence buraya konu koyanlar adam gıbı konu koysun bu knular bos konular hıc ıse yaramaz bu yapılandırma adam hıc warıor car kullanamıs yapılandırma yapıo bence bılene bırakın derım

lincoln35 demiş ki:
glut healng ve over healng kesinlikle açılmalı başka türlü full bufflu wizardlar cok can yakar
+1905 :thumbsup:

ayrıca str int buffları we baskalarına basılan cleric buffları yerine holy word ve holy spell kesnlkle acılmalı bnce istege braklmamalı :coffee:

karaliste38 demiş ki:
arkadaslar adam gıbı bı yapılandırma yapan yok bence buraya konu koyanlar adam gıbı konu koysun bu knular bos konular hıc ıse yaramaz bu yapılandırma adam hıc warıor car kullanamıs yapılandırma yapıo bence bılene bırakın derım
bir dolu konuşmuşsunuz ama boş konuşmuşsunuz.

Fre3_RoCK demiş ki:
lincoln35 demiş ki:

ayrıca str int buffları we baskalarına basılan cleric buffları yerine holy word ve holy spell kesnlkle acılmalı bnce istege braklmamalı :coffee:
şimdi başka biri gelir, neden holy world'u açık yaptın der. o yüzden isteğe bağlı bırakmak daha iyi olur ^^

TwiLighT demiş ki:
karaliste38 demiş ki:
bir dolu konuşmuşsunuz ama boş konuşmuşsunuz.

Fre3_RoCK demiş ki:
lincoln35 demiş ki:

şimdi başka biri gelir, neden holy world'u açık yaptın der. o yüzden isteğe bağlı bırakmak daha iyi olur ^^
bşi sölim mi öle bşeyi km söler oyundan anlamayan ki o zatn nie istege baglı die de sorar bu istege baglı yapmayı gerktrmez. . sonuc olarak gerekli bi skill o zamn blesside istege baglı yapalım warrior buffları war . . :?:

fazladan sp varsa elimde o skille harcarım, yoksa o skili açmak için diğer skillerimden kısmam. bu yüzden benim warrior rehberimde o skill isteğe bağlıdır, 2. plandadır.

sen de bir rehber aç kendine, str-int buff'ı isteğe bağlı yap. ben gelip ısrar etmem bu böyle olacak diye :curtain:

TwiLighT demiş ki:
fazladan sp varsa elimde o skille harcarım, yoksa o skili açmak için diğer skillerimden kısmam. bu yüzden benim warrior rehberimde o skill isteğe bağlıdır, 2. plandadır.

sen de bir rehber aç kendine, str-int buffu isteğe bağlı yap. ben gelip ısrar etmem bu böyle olacak diye :curtain:
bnmki sadece nie böle dsndn die bi sorydu ama nese. . yanlıs bşi dediysem ksra bakma bro :beer:

Yukarı Alt