TWEETY kardeş ben bowman actım 29 lvl oldum 25 lvl kadar 2str 1int gittim ve ondan sonra 3str vermeye başladım adamımı cok güclü olduğunu düşünüyorum böyle gitsem güclü olurmuyum
bu aradda benim adamıma kötü diyenler söyleyim lvl32 full inti yatırdım ve o zaman 27 lvldim

fernoke demiş ki:
TWEETY kardeş ben bowman actım 29 lvl oldum 25 lvl kadar 2str 1int gittim ve ondan sonra 3str vermeye başladım adamımı cok güclü olduğunu düşünüyorum böyle gitsem güclü olurmuyum
bu aradda benim adamıma kötü diyenler söyleyim lvl32 full inti yatırdım ve o zaman 27 lvldim
pek sağlam bir build olduğunu dşünmüyorum eğer bir düzene koyarsan daha iyi olr...

merak etmeyin yeni build hazırlıkları yapıyorum yakında 2rehber birden gelecek

bunlar en can alıcı rehberler olarcak Wink

orenen93 demiş ki:
TWEETY demiş ki:
merak etmeyin yeni build hazırlıkları yapıyorum yakında 2rehber birden gelecek

bunlar en can alıcı rehberler olarcak Wink
Hybird bowdan bilemi Question
hybrid bow ilk göz ağrım üstüne char azdır ama bir rehberimde full int SS yapılandırması birindede full int Spear yapılandırması anlatcam Rolling Eyes yani senin görüsün hangisini beğenirsen onu kullanırsın extrabeer hmm mucX

yaw biliom saçma ve gıcık bi soru olucak cvb ı da protector olucak ama

hybrid 7:1 bowman ne set giyer Razz :lolmuch: :mrgreen:

Yoğun istek üzerine el emeğimle yazıyorum
Beğenmeyen olursa PM atsın Confused Sad

Ilk olarak bir bowman STR mi olmalı INT mi ??

1.Secenek STR - Canı iyidir vurusu düsüktür onu kurtaran critlerdir :lolmuch: (Garment Giymesi uygun olur)
2.Secenek INT - Canı cok az olmasına karsın yüksek bir dmg. verir critleri daha iyidir Wink (Tavsiye olarak protector giymeli)
3.Secenek HYBRID benim anlatacağım yapılandırma ilk ikisini hicmi hic sevmem cünkü STR dediğin bence heuksal olur INT dediğinde kılıc kalkan :lolmuch: (Benim Görüsüm Cool )

Peki bu adam nasıl Hybrid olacak Question

2seceneğiniz var bunlar size kalmıs

1.Secenek 5-1 yaparım 8.degrede bütün int bonuslarım 5olur (bu durumda mag. balanca %101 oluyor Wink )para bol hem canım hem atağım olsun diyorsanız 5int 1str verirsiniz :lolmuch:

2.Secenek 7-1 yaparak gücten fazla kaybetmezsiniz cok seri bir sekilde giant kesebilir ve hızlı lwl kasabilirisiniz 5-1deki kadar olmasada yatma ihtimaliniz saf int olanlara gre daha azdır :lolmuch:

Benim size tavsiyem 7-1 Wink

Simdi gelelim Skillerimize

Dediğim gibi ben Force Actım Coldu kapadım ancak siz STR lere karsı biraz daha defans istiyorsanız Coldu acıp Forceyi kapayabilirsiniz Wink

Ayrıca Force ileride isinize yarar 3-5canavar arasından cıkmanızı sağlar :lolmuch: 30skiliylerde Heuksalların Parry Ratio sunu büyük ölcüde düsürür 50skiliyle Düsmanın Atak hızına iyi bir darbe vurur :lolmuch:

Bana göre tam bir seri katildir Cool

Simdi Ben size asağıdaki resimlerdeki skilleri acmak icin nasıl SP biriktireceğinizi anlatacağım :lolmuch:

1lwl den 8lwl %20ye kadar hic skill acmadan kasıyoruz yada

5lwl de 5lwl ok skilimizle fire el yakmamızı acıp 5lwl den 13lwl e kadar SP Farm Yapıyoruz benim tavsiyem biraz kendinizi zorlayıp 1-8 arası yapmanız eğer öyle yapmazsanız sabit 6veya 5gapla 35e kadar kasın 2.asamaya gecin Wink

8lwl de asagida gördüğünüz resimlerdeki acabildiğimiz her seyi acıyoruz fazlasına gerek yok sadece gerekli kitapcıklar

sonra 8-16 , 16-24, 24-30 arası bu işlemleri tekrarlıyoruz Wink

2.Asama

30lwl skillerimzin hepsi (yani gerekli olanlar) max durumda olmalı ve gapa giriyoruz ağır bir gap ama cok isimize yarayacak 30lwl nuk vs. skillerimizle en az 38lwl %20sine kadar kasıyoruz kendimizden emin değilsek +3 bir bow ile 26-27k sp kasıyoruz (30dan 40a herseyi maxlamak icin 27045sp lazım )sonra gapı bozup 40a kadar herseyi upluyoruz :lolmuch:

bu işlemleri tekrarlıyoruz :mrgreen: 40-48 50-58gibi

Eğer ben Gapla uğraşmam derseniz 80de daha fazla vakit kaybedip SP farm yapmanız gerkir Sad

Resimler 80skillerini icermiyor ama Crying or Very sad güncelleyecem en kısa zamanda

İşte Resimler

Pacheon

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Fire

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Lighthing

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Force

-Resim Silinmiş.

-Resim Silinmiş.

Kolay Gelsin Herkese Sorularınızı Buradan Alabilirim. :lolmuch:

Dipnot Forcenin Pasifini veya Bazı Skillerini kapatarak SP tasarrufu yapabilirsiniz

Bu skillerde 1.olarak pasifi 2.olarak kendinize can basanı veya baskasına can basanını Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yeni gelen sikillerden sonra bow full str olmalı kesin 80 lwl full str bir bowmanı kimse yıkamas ama bowmanın yıkabilme ihtimali var bende 80 lwl blader char bıraktım bow açtım 60 lwl oldum ayrıca str bowcular az vurur die bişey yok ben kendi levelimdeki glavieden daha fazla vuruyorum elimde +3 var detective

Bu build ile ilgili bütün sorularınızı alabilirim arkadaslar size yardım etmeyi gercekten çok severek yapıyorum... Bahar çiçekler actı kuşlar cik cik ötmeye başladı bnm gibi... :wink1: :twisted:

Twééty Gérçéktén mükémméL ßir réhßér oLmuş ßén sénin yazdıkLarını uyguLamaya çaLıştım ama skiLLeri mahwettim -30 LeweL için önceLiğin hangi skiLLerde oLması gerektiğini payLaşırsan sewinirim aşşağıdada stat pointLerimin resmini werdim önce 2 int 1 str 16 dada 3 ünüde str werdim yani ßozuLdu ßi şekiLde ßundan sonra ne yapmamı önérirsin görüşLérini mérak édiyorum şimdidén téşékkürLér...

http://www.cjb.net/images.html?fbb99.jpg

LeweLim iLe iLgiLi éLéştiri yapmamanızı rica édiyorum düşük LeweL ikén adam gißi ßaşLayayım chara. :wink1:

2lwl boyunca yani 6kere daha int ver 2-1 e geri dönersin

Önceliğin imbue ve pacheonun mavi ok skilinde üstünede combolarında olsun pasiflerle iş gider

Yukarı Alt