Yabancıların Cogunun Türklere Sövmelerin 1 ci Nedeni bu olsa Gerek

Kafam Cok dalgındı :)
3 Kuruş icin yapdıgına bak.. :)

Fazla foto cekemedim Şöyle özetleyim eve yeni gelmişim kafam dalgın Cocuga dedim 90 bowu satıyo musun Evt dedi 85+5 bow + 100m vereyim dedim Tmm dedi..

Exhange gönderdim 90 bowa bakdım 85+5 bowu koydum + 100m oda koydu Kafam dalgın bowa bakmak aklıma gelmedi 99 bowu koymuş bende aldım Cantada Fark ettim :)

Saolunda ben para peşinde degilim.. Türklerin adlarını bunlar Kirletiyolar Cok temiz kalp li dostlar war..

Bu olan şey benim başıma 100 kere gelmiştir. ama bir kere bile topic açıp kendi ırkımdan milletimden olan birini reklam yapmadım. sana tek düşen şey ' Eyvallah ' deyip geçmek olsun. Emin ol karşındakine başka türlü zarar vermezsin. küfür et ? ne olucak? oda sana edicek. her zaman demişimdir tatlı dille halledilmeyen bir olay , başka şekilde halledilemez.

Ps : bence gereksiz bir topic. Türklerin adı neden lekeleniyor biliyormusun?
İngilizce bilmediğimiz için , tek sorun bu.
Ps 2 : arada çıkıyor böyle cocuklar , onlarda istisna olsun.

o cocugu tanıyorum daha deminde konustum konuyu da gösterdim , dioki ; ilk onlar böle yapdi simdide ben yaptim diyo :) aynısınıda sen yapiyorusun bide konu aciyorsun , doruysa :)

Tmm konuyu Kapatsın yetkili Arkadaşlar Ben kimi Kazıklamışsam Koysun Fotoları :wink1: Kendini Savunmak icin saten başka bi yalan bulamaz..

jVardin Dogru söylüyosun Saten onada dedim eywallah diye Irk diyosunda Kendi Irkım Bizi Kazıklıyosa way bizim halimize :wink1:

aynı durumu 2 kere yaşadım
çünkü türk türke güvenmeli anlayışıyla bir şeyler yapmaya çalışıyoruz neden oluyor bunlar sadece para hırsı şeytan çıkmıyor içlerinde doğru dürüst oyun oynıyacağına kazıklıyolar yazık ya diyecek laf yok geçmiş olsun...

Yukarı Alt