- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bide şu 2. resimdeki nicke dikkat edin allah koymuş şerefsiz kusura bakmayın kendimi tutamıyorum böyle sözleri kullanmaktan şunları banlatalım lütfen

yapmayın ya nsl bu kdr duyarsızsınız 10 kişi bakmış bi cvp yok bişey diyemiyorum size :(

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
İlk resimde Guilde aptallar ve Türk'ler giremez diyor. 2. de makaraya alıyorlar. Türkleri seviyorum falan. Allah var tamam gibi şeyler söylüyorlar. 3. de (aşağı indirdin sanırım satırı) Şaka mı yapıyorsun ne Allah'ı? Türk'ler ölmeli, buna değer diyor. Diğer adam Türkler pm atmasın!! Onlar çılgın teröristler diyor. Alttaki arap güle güle Tükler. diyor. Bir alttaki bugün ne kadar iğrenç bir gün diyor. (Adam sanırım ingilizce bilmiyor :D) Bazı gençler benim annemi !*?=;<?.^# seviyor xD diyor.
4. resimde Bazı gençler çok bitch (ne olduğunu biliyorsunuz)
Bunu telafuz edemeyeceğim :D Biyerleri ufak mı ne diyor :D

Duyarsızlıkla alakası yok herkes biliyo gereksiz bi konu gibi geldi bana.Kim nediyosa desin.Sonuçlarına katlanacaklar sonuçta bize laf demek düşmez.Terbiyesizliğe terbiyesizlikle cevap vermeyin bırakın salaklıklarını her yerde sergilseinler.
Bu arada ismi allah değil \nAllah yazmış :wink1:

beni nie eleştiriyosunuzki bi konu wardı türklere küfür edenleri nanasa söyliyelim banlasın die onun için koydum konuyu bulamayınca

meteorfal1 demiş ki:
beni nie eleştiriyosunuzki bi konu wardı türklere küfür edenleri nanasa söyliyelim banlasın die onun için koydum konuyu bulamayınca
Sanmıyorum banlıyacağını ama siz bilirsiniz.İyi edersiniz.Hepsi banlansın.Eğer öle bişi varsa.Ama şunu unutmayın küfür edip seviyesiz duruma düşmeyin.

off bu ne ya türklere küfür ediolar diye konu açıyoruz şuraya bak bırakın ya moderatör gelio ne geldiyse başıma kendi milletimden geldi dio banane kardeşim senin herculesde yaşadıklarından bizi sorumlu tutamassın bide mod olcaksın ya bi mod kilitlesin şu konuyu yemin ediorum elin adamları bizi birbirimizie düşürmekte çok başarılı ya

Esas Onlar BaksınLAr allah Belalarını VersinLEr hepsi Arıcam Nerde Pirivatedemiler bunlar Gördüm Yerde Global Yacam SİZde NE yazayım SÖleYin bana YAzcam

ŞErefsizler. .... Fuck = çin+alman+Arap+gavurlar işte

ben bişeyi merak ettim şimdi.
Türklere laf ettirmeyenlere soruyorum: Peki siz etrafınızdakiler yabancılara küfrederken onları susturmaya çalıştınız mı?
Yaptığının yanlış olduğunu söylediniz mi?
Ne ekersen onu biçersin dediniz mi?

hangi server olduğu fark etmez, benim bu oyunda bir çok serverde karakterim var. Girdiğim bütün serverlarda pvp yaptığın kişi Türk ise yenmemen gerek.Yenersen küfürü yersin,Yabancı yada Türk olman fark etmez.

Yabancıların pvp anlayışını gördünüz mü bilmem ama önce sorarlar pvp yapar mısın diye.Ben de sorarım her zaman.Bufflarını basmasını beklerim,karşımdaki de bekler.
Genelleme yapmıyorum ama çoğunluk daha buff açmadan saldırmaya başlar.

Ben haksızım, kusura bakma meteorfal1, özür dilerim.

A.T.P demiş ki:
ben bişeyi merak ettim şimdi.
Türklere laf ettirmeyenlere soruyorum: Peki siz etrafınızdakiler yabancılara küfrederken onları susturmaya çalıştınız mı?
Yaptığının yanlış olduğunu söylediniz mi?
Ne ekersen onu biçersin dediniz mi?

hangi server olduğu fark etmez, benim bu oyunda bir çok serverde karakterim var. Girdiğim bütün serverlarda pvp yaptığın kişi Türk ise yenmemen gerek.Yenersen küfürü yersin,Yabancı yada Türk olman fark etmez.

Yabancıların pvp anlayışını gördünüz mü bilmem ama önce sorarlar pvp yapar mısın diye.Ben de sorarım her zaman.Bufflarını basmasını beklerim,karşımdaki de bekler.
Genelleme yapmıyorum ama çoğunluk daha buff açmadan saldırmaya başlar.

Ben haksızım, kusura bakma meteorfal1, özür dilerim.
Burda haklı olabilirsin Adem abi..
Ama yabancılarda çok fazla aşırıya kaçıyor durup dururken global atıp bize küfrediyor.
Soruyorum neden diye?

Siz sahtekar dolandırıcı sizde ne ararsanız var diyor.
Abi demek ya bu adamın bize karşı bi kini var ya da boş boğaz insanlar adamı kandırıp dolandırınca böyle global atıyor.Pvp yerinde kimle pvp yaparsam yapayım öldürdüm diyeyim.Hemen F*ck all turks başka söz yok..

Benim görüşüm kendini bilmez boşboğaz insanlar bunlara yine kötü bi şeyler yapıp adamları çileden çıkarmak :| :|

WeAre

Buralıyım
bunun asıl sebebi osmanlı devletidir neden çünkü osmanlı bunları herzaman ezdi bunlarda şuan bizden onların yaptıklarını çıkarmaya çalışıyo bunun pwp dolandımayla falan ilgisi yok adamların bize düşmanlığı asırlar öncesinden başlıyo

deepdevilll demiş ki:
bunun asıl sebebi osmanlı devletidir neden çünkü osmanlı bunları herzaman ezdi bunlarda şuan bizden onların yaptıklarını çıkarmaya çalışıyo bunun pwp dolandımayla falan ilgisi yok adamların bize düşmanlığı asırlar öncesinden başlıyo
Bazı adamlar bizleri bağrına basıyorlar ama taaki şu kendini bilmezlerle konuşana kadar adamın grant namesinde bile LoveTurks yazıyor..

Bak arkadaşım belki haklı olabilirsin.Ama bence alakası yok biz yendiğimiz beya yenildiğimizin şu an dostluk için önemi var mı?
Yok yani oyunda bizi sevenleri biz sevmiyor muyuz?
Seviyoruz

Adamlarda bizi seviyor ama bazıları çünki onlar daha türklerin pis pis konuşanlarıyla tanışmadıkları için..

Sen bize küfredeni sever misin?
Sevmezsin..

Ama etmeyeni sever misin?
Seversin..

Buda aynı onlar için geçerli umarım anlatabilmişimdir..

son bir şey ekleyip sizleri kendi mantığınızla başbaşa bırakıyorum.

O globaller sizi kışkırtmak için atılıyor.Tahrik etmek için yapılıyor.Siz de gûya kendinizi savunmak için damlara karşılık veriyorsunuz. Adamların ekmeğine yağ sürüyorsunuz.
Küfretmeye meyilli bir milletiz zaten.Ben bunu değiştirmeye çalışıyorum.Küfretmek çözüm değil,küfretmek sizin acizliğinizi ortaya koyar.
Karşındaki hakaret mi ediyor,yapacağın şey belli:" Din,ırk,mezhep,anne,kardeş,aile vb., bizim için kutsal olan değerleri çiğnemeden, aynı silahla karşılık verebildiğiniz zaman, onlar size küfredecek,kendi kalitelerini ortaya dökecekler." Soğuk kanlı olmak gerek böyle durumlarda.Ama maalesef ki bizim sabırsız ve düşüncesiz genç arkadaşlarımız küfretmeyi marifet saydıkları için oyunda dahi kaale alınmıyoruz.
Birbirimizi yemekten başka birşey yaptığımız yok.
Hadi kalın sağlıcakla.

OneEyedJack bana bir link gönderdi.Başka bir İngilizce forumun linki.Daha doğrusu sizin pserver'in forumu.Buradaki konuya benzer bir konuyu tartışmaya yatırmışlar,bir Türk arkadaşım konu açmış...

Eğer orta derecede bir ingilizceniz varsa ya da sözlük karıştırmayı biliyorsanız Türklerin neden sevilmediğini aşağıdaki linkte apaçık göreceksiniz.

reklam olmaması için direk link vermiyorum. Tıklayarak konuya ulaşabilirsiniz

Ne zamanki siz kendi içinizdeki pislikleri temizlediniz o zaman diğer kişilerin Türklere bakış açısı değişir. Karşındakine ne kadar saygı duyar ve nazik davranırsanız o derece karşılık görürsünüz.

Yukarı Alt