Böyle bi sayfa açsak veya benzeri birşey, Türkiye lehine konuları içerse ? Siyaset dahil burda tartışılsa ?

Güzel yurdum Türkiye topici var ama bu Güzel Yurdum Türkiye Topici bu acılıcak topicin içinde olsa daha güzel olmaz mı ?

Teşekkür ederim.

Objektif değil duygusal yaklaşmış oluruz. Forum etiğine ters düşer bu da bize yakışmaz. :wink1:
Öncelikle duyarlı bir vatandaş, daha sonra da siteye fayda sağlamak isteyen bir üye olarak projelerle yönetim karşısına gelmeniz bizi sevindirir. Cevap ilk yorumda verildiğine göre bize de teşekkür edip çıkmak düşer. ^^

yeonyang demiş ki:
silkroad forumuydu bura bi aralar :S abartmaya luzüm yok..
Abartılcak ne yaptım ? Bu sadece benim düşüncem. Hala silkroad forumu sen sıkma canını ? Bu konuyu açtıktan sonra değiştimi ne oldu?

CehenneT demiş ki:
yeonyang demiş ki:
silkroad forumuydu bura bi aralar :S abartmaya luzüm yok..
Abartılcak ne yaptım ? Bu sadece benim düşüncem. Hala silkroad forumu sen sıkma canını ? Bu konuyu açtıktan sonra değiştimi ne oldu?
konu acmana diyecegim yok en dogal hakkin.. ama yeterince silkroaddan alakasiz konular var, bir de siyaset gelirse en büyük silkroad forumu diye birsey kalmaz ve haddinden fazla genel bir forum olur :wink1:

Yukarı Alt