1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      sabit

Türkiyenin Tek Resmi Silkroad Sunucu Satıcısı

1. gameofis

gameofis Silkroad Pvp Server Sağlayıcı rank8

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

İade Koşulları:
    1. Oyun içi oyun dengesini bozacak bug'lar oluştuysa ve bunlar firmamız tarafından gözden kaçtıysa iade sağlanır.
    2. Sunucu kaynaklı önceden haber vermeksizin 1 saat üzeri kesintiler'de kalan sunucu süresini iade hakkı sağlanacaktır.
    3. Güvenlik açığı tarafımızdan oluşturulduysa güvenlik açığı yüzünden veri kaybedilirse iade hakkı sağlanacaktır.
    4. Kendi yaptığınız hatalar yüzünden oluşacak bug yada sorunlarda bir iade sağlanmaz.
    5. İade koşulları sağlanabilmesi için GM'karakterine ve Sunucu'ya tek bir ip erişim izni verilir.Birden fazla ip üzerinden erişim sağlanacaksa iade sağlanmaz.
    6. Oyunum tutmadı,sistemi beğenmedim,reklam yapamadım,oyunu açmaktan vazgeçtim gibi isteklerde iade yapılmaz.

Önce Teslimat Sonra Ödeme Koşulları:
    1.İlk önce teslimat sistemi sadece desteksiz sunucularda geçerlidir.
    2.Önce teslimat sonra ödeme sisteminden yararlanabilmeniz için forum'da en az 10 konu 50 Mesaj'a sahip olmalısınız.
    3.Teslimat yapıldıktan 6 saat içerisinde ödeme yapılmaması durumunda sunucu erişimi kapatılır ve üye extraloob yetkililerine iletilerek cezalandırılması talep edilir.

Konumuz'da afişlerimiz'de ve metin'lerimizde bir yazım hata olduysa affola der,tüm extraloob ekibine ve extraloob üyelerine iyi forumlar dileriz.