1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Türkiye'nin en rahat hocasıyım

1. hmzsnmz

hmzsnmz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Türkiye'nin en rahat hocasıyım
    Sahip olduğu imkanları değerlendiren Kayserispor'un hocası Şota Arveladze, “Burada çalışma şartları üst düzeyde. Başarılı olmam için tüm olanaklar sağlanıyor” diye konuştu.

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze’den kulübüne övgü dolu sözler... Sarı-Kırmızılılar’ın hocası, önemli imkanlara sahip olduğunu belirterek, “Bana her anlamda sonuna kadar destek olunuyor. Çalıştığım kulüpte imkanlar çok iyi. Tesisler mükemmel. Kulüp başkanımız ve menacerimiz inanılmaz derecede bana yardımcı oluyor. Bu da benim işimi çok kolaylaştırıyor. Türkiye’nin en rahat teknik direktörü benim. Bana sadece çalışmak kalıyor. Ben de çok çalışıyorum ve işimi severek yapıyorum” ifadelerini kullandı. Takımda kurduğu oyun sistemi hakkında bilgi vermek istemediğini, bu konunun kendi özelleri olduğunu da ifade eden Gürcü hoca, sözlerini şöyle tamamladı:

Taraftarlara seslendi

“Buradaki gibi tesisler, Avrupa’da bir veya iki takımda vardır. Benim çalıştığım AZ Alkmaar’da saha var ama böyle tesisler yok. Hele yeni yapılan tesisler çok güzel. Her gün yeni yapılan binaya gidip bakıyorum ve çocuk gibi seviniyorum. Çalışma şartlarımız çok iyi. Takım olarak iyi çalışacağız, çok fazla emek harcayacağız. Taraftarlarımızdan da destek bekliyoruz. Sadece 3 büyüklerin maçında değil, tüm maçlarımızda taraftar desteğini görmek istiyoruz.”​