RoyalFlush

Bilgiliyim
bende bunu anlayamadım fenerliler galatasaray bölümüne daha çok giriyor galiba.
üstüne üstlük ultravesti vs. gibi saçma benzetmeleride var.
ben şimdi burada veya fenerbahçe bölümünde gfb ile ilgili veya başka gruplarla ilgili benzetmelerde bulunsam,hakaretler etsem hoşunuza gidermi?

türkiyenin en iyi takımı galatasaraydır bu kadar basit.nedeni ise şudur:

bu kadar maddi imkansızlıklara rağmen bu kadar sportif başarı(futbol) geliyorsa birde maddi durum olunca halini düşünün.

a4_tech demiş ki:
bende bunu anlayamadım fenerliler galatasaray bölümüne daha çok giriyor galiba.
üstüne üstlük ultravesti vs. gibi saçma benzetmeleride var.
ben şimdi burada veya fenerbahçe bölümünde gfb ile ilgili veya başka gruplarla ilgili benzetmelerde bulunsam,hakaretler etsem hoşunuza gidermi?

türkiyenin en iyi takımı galatasaraydır bu kadar basit.nedeni ise şudur:

bu kadar maddi imkansızlıklara rağmen bu kadar sportif başarı(futbol) geliyorsa birde maddi durum olunca halini düşünün.
çünkü galatasaraylılar bölümü bizim için komedi bölümü gibi :lol: :lol: :lol:

boşa tartışmayın araştırma yapılmış ve büyük takımız 8)

Elle kolla değil bilekle,Parayla pulla değil Yürekle

nokta

Morwena demiş ki:
@ The_DifferenT koskoca Fb Fun club başkanısın utanmadan Gslilerin yerine girip ayıptır sölemesi laf sokuyorsun ayıp be kardeşim kendini toparla :wink1:
Club başkanı olmanın benim için bi ayrıcalığı yok neysem oyum 6S nin takılacak bi yonunu bulursam takılırım hayatta affetmem :mrgreen: Hak edeni Tebrik etmeyide bilirim Hacım sen rahat tut içini Konuları 6S li olarak yorumlara tarafsız kalmaya çalış o zmn beni daha iyi anlarsın :wink1:

extraloob sen demissin sun bunu die ama o kadar paraya o kadar ilgiye o kadar transfere ragmen bir işi yada bir olsu gerceklestiremiyorsa ben o takıma kabiliyetsiz beceriksiz derim galatasaray 2000 yılında ne zorlklar ne para sıkıntısı zamanında kaldırdı o kupaları onlarıda göz önünde blndrun simdi hak yemeyehiç geek yok ha birde su var kac kşiye yıkıldınız bize desem fenerlilere acıdık diorlar ya sastıgım konu fener yıkınca yıktık dior ama yıkılınca acıdık dior ne kadar entrasan dimi :) neyse ya b kadar söze gerek yokt ama içimde patlamasın die acıga vrdm :):) bb

keskin demiş ki:
extraloob sen demissin sun bunu die ama o kadar paraya o kadar ilgiye o kadar transfere ragmen bir işi yada bir olsu gerceklestiremiyorsa ben o takıma kabiliyetsiz beceriksiz derim galatasaray 2000 yılında ne zorlklar ne para sıkıntısı zamanında kaldırdı o kupaları onlarıda göz önünde blndrun simdi hak yemeyehiç geek yok ha birde su var kac kşiye yıkıldınız bize desem fenerlilere acıdık diorlar ya sastıgım konu fener yıkınca yıktık dior ama yıkılınca acıdık dior ne kadar entrasan dimi :) neyse ya b kadar söze gerek yokt ama içimde patlamasın die acıga vrdm :):) bb
bencede

vede bu ultravesti lafına güzel bir karşılık da var ama söylemek bana düşmez

Yukarı Alt