- Resim Silinmiş.
:coffee:
- Resim Silinmiş.
:headbang: :buddha:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Off offf süper bir guild süper memberler yolunuz açık olsun yine ezmişiniz GRT yi :dance:

Hmm. Ama Benim Suçum Değilki Mesajı yazıyorum geriyi tıklıyorum tekrar yazılıyor :S Siz FTP Böyle yapmışsınız Suçumuz Değilki :rolleyes1:

grt den 3 kısı yatmıs sadece ve sızın mallar yerde sen bu actıgın konunun dogruluguna ınanıosan kendını kandırıosn ben eskı _The_0NE_ sızı ben varkende yıktık ben yokkende yıkılacaksınz ^^

Ahaha .. lan kendi Ss lerinizle kendinizi rezil ediyosunuz .. 30 kişiyle 5 * mal kaldırıyosunuz üstüne yanında 3-4 tane offsuitle dolaşıyorsunuz biz gelip tek pt ile 4 star mal alıyoruz sizden ... kalan 1 star da yerde kayboluyo :):) bide üstüne SS çekiyosunuz .. sizin ezikliğinizi gösterecek rezimleri buraya koymaya kalksam extraloob kaldırmaz o kadar resmi :) gerçi bizim SS koymamıza gerek yok siz kendi ss lerinizle kendinizi rezil ediyosunuz ellerinize sağlık . SS te bide offsuite res veriyonuz . tam size yakısan şeyler .. Serverde herkes GRT yi de biliyo sizide.. server dışındakiler ise sadece gelip kalenin kimde olduğuna baksınlar yeterli :):) sizin ayak bastık diye övündüğünüz kale 4 aydır bizde :) gezmek isterseniz ücretsiz turlar düzenleriz sizin için :) GRT FTW

he bu arada _The_0NE_ kardeşim senide çok özledim :):) bi dönsen artık

@_EvoLeT_
Sakin ol ve ilk satırda yazdığın argo kelimeyi editle.Mahalle değil burası mahalle ağzıyla konuşamazsın.

Herculessss ==== GreaTTurkS yeni oluşumu ile HOTAN kalesi için janganı DEVREN SATLIĞA çıkardık almak isteyenler pm atabilir. yeni guildimiz GreaTHeoreS

ya türkiyem guildi kendini reziletmekten başka hiç bişi yapmıosunuz
s,z,n en reziliniz ise nazdrave dir lafım hepinize diil sevdiklerimde var içinizde
nazdrave sen git elin gevurunu savunmaya devam et my king bunu nazdraveye söle o beni bilir

beyler bu fotoda fatkettysenz 2-3 tane grt den war yoksa kolay kolay baş edemezler grt ile

Yukarı Alt