Server
Flora
Takımı
Galatasaray
böyle bir soru soruldu bana , internet cafeden başka bir şey aklıma gelmedi.Var mı başka fikri olan ?

* illa ki online oyun olmasına gerek yok ama olsa daha iyi olur yani.
* istanbulda bildiğiniz büyük internet cafeler var mı ?

Cs 1.6 Online Mars Cafe İstanbul Gaziosmanpaşa adamlar iyi nam salmışlar cs de bir maç için samsuna gidiyorlar ve başka yerlere

Guathema demiş ki:
Cs 1.6 Online Mars Cafe İstanbul Gaziosmanpaşa adamlar iyi nam salmışlar cs de bir maç için samsuna gidiyorlar ve başka yerlere
pekii yol parası felan yenilen mi karşılıyor

barcan cafe tüm online oyunlarda gold silk özel ürünler v.b şeyler satıyor genelde cafede oynayan oyuncular metin2 ve call of duty 6 ağırlıklı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
*gereksiz espri yapmayın lütfen.

Guathema demiş ki:
buranın neredeyse her gün önünden geçiyorum :) istediğim mekan böyle bir yer değil.İnternet cafe olacaksada büyük cafeler olacak , eskiden mass plaza'da 100-150 bilgisayarlık cafe vardı. Onun gibi bir yer etilerdede var ama ismini unuttum.

Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
*gereksiz espri yapmayın lütfen.

Guathema demiş ki:
buranın neredeyse her gün önünden geçiyorum :) istediğim mekan böyle bir yer değil.İnternet cafe olacaksada büyük cafeler olacak , eskiden mass plaza'da 100-150 bilgisayarlık cafe vardı. Onun gibi bir yer etilerdede var ama ismini unuttum.
Bakırköy meta 2 cafe 150 pc + alt kat :twisted:

İstanbul Fatihde Hırka-i Şerifte Şamata internet cafe var üst katta pek online yok ama alt katta 20 kadar pc'de hepsi knıght onlıne oynuyolar hala duruyolarmı bilmiyorum ama bulursan orda bulursun

NiGHTMaRe

Aileden
Beşiktaşta heykelin hemen yanında portakal cafe var.Orasıda 3-katlı.Küçük gibi gözüküyor ama üst katları bayağı büyük.Her tür oyunu oynayan var.Wow'dan tut c.a'ya kadar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum online gamer adam netcafeye gitmez netcafeleri unut çoluk çocuk yerleri oraları haa etkinlik olur diyorsun da gene katılmıyor o etkinliklere gidenlerde gamer değildir zırzop oyuncudur harbi gamer high end gamer arıyorsan oyunlarda bulursun ancak mesela screamadle gir bakalım adamı nerede hiçbir yerde neden there is no life çünki ama gir oyuna orada yaşarken göreceksin bende bir dönem there is no life takılıyordum oyunlarda bu bağlamda sadece oyunlarda bulabilirsiniz şöyle sıralanabilir.

high-end gamer ;

[li]oyunlarda[/li]
[li]forumlarda[/li]
[li]üniversitelerde[/li]

bunların haricinde olan adam high-end gamer değildir zati 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SroKing'in yapımcıları bu ay veya gelecek ay , çinden Türkiye'ye gelecekler.Benimde onlara rehberlik yapmamı istiyorlar.Türkiyeye gelip oyuncuların takıldığı alanlarda gezip oyuncularla birebir konuşmak istiyorlar.Haliyle forum ve oyuna gir vb gibi öneriler olmuyor maalesef.(Özellikle cabal rider , heaven-fire , sroking ve easymetin2 kullanıcılarıyla konuşmak istiyorlar.)

Türkiyede gamescom gibi fuarlar olsa veya en azından gamex 2010 gibi bir geyik düzenlense götürelim diyeceğimde yok yani. İnternet cafeden başka bir yer gelmiyor benim aklıma , ki kendilerinede söyledim. Çin kadar büyük ve etkinlik olan bir yer değil , sizi götürebileceğim bir yer yok diye :roll:

Beşiktaş Adeks cafeye götür abi. Orası hem büyük hemde her türden online oyun oynanıyor. Süreklide çeşitli oyunların etkinlikleri yapılıyor. Ben 1 kere silkroad için 1 kerede counter etkinliğine gitmiştim.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Adeks benim aklımdada vardı , büyük ihtimal oraya gidilecek.

Yukarı Alt