Yorum yapmayı pek sevmem ama burda büyük bir emek harcanmış.Elinize sağlık.

güzel projeler emek harcandığı belli :wink1:
ama tek bir şikayetim var char. yapılandırmalarında ufak eksiklikler ve yanlışlıklar bulunuyor. Ama Tebrik etmek lazım güzel çalışma :wink1:

Tebrik Ederim. Devamlarını Dilerim Gerçekten Görsel Hazırlamak Yada Şöyle Diyeyim.Sıkıcı ve Anlaması Zor Bir Konunun (Örnek: Cerberus Quest.) Görselini Hazırlayıp Yer Yer Belirtip Zevkli Ve Anlaşılır Hale Getirmek Zor ve Emek İsteyen Bir İştir Emeklerinize Sağlık.Karakter Yapılandırmalarına Söz Edemem Bile Mujx Diyorum Başkada Bişey Demiyorum.

sonunda projeyi tamamladık. emeği geçen herkese çok teşekkürler :muck: gayet güzel oldu bu :santa:

Ellerinize sağlık. Chinese rehberlerine bir bakayım dedim ağzım açık kaldı. Tek kelimeyle muhteşem. :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss CEO neler yaptın / yaptınız siz harbiden tebrikler.

sırf bu global topic ödül almaya müsait derecede titiz ve güzel çalışılmış tek başına gözlerinden öpülesi bir topic, lakin diğer yapılan projeler bir müthiş dünyada bir ilk başka söze gerek yok bu projelerde görev alan veya almayan herkesi gözlerinden öpüyorum muazzam bir iş çıkarttınız söylenecek söz gerçekten yok en güzel smilies buna bu yakışır :buddha:

special ty CEO :kalp:

İlklerin kralı extraloob 8) Harika olmuş.Bir chinese yapılandırmasını açıyım dedim OMG 8O 8O Muhteşemsiniz.Çok güzel bir iş çıkartmışınız =) :buddha:

Bütün ekip çok güzel iş çıkardık... Bütün görev alanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

PS: Bazen kontrolümü kaybetsemde yinede güzel geçti projeler. Dimi ama :D :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Black Rain demiş ki:
Bütün ekip çok güzel iş çıkardık... Bütün görev alanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

PS: Bazen kontrolümü kaybetsemde yinede güzel geçti projeler. Dimi ama :D :P
Kontrolünü kaybetmek mi ? Dövücektin beni :( :twisted: :mrgreen:

Arkadaşlar bu site için çok çalıştık ama meyvelerini almaktayız, sitemiz projelerden sonra apayrı bir hal aldı. Ozellikle BR' ye teşekkur ediyorum her projede CEO' luk yaptı. Şimdi bu sitenin keyfine çıkarmaya bakın. :beer:

KB24 demiş ki:
Arkadaşlar bu site için çok çalıştık ama meyvelerini almaktayız, sitemiz projelerden sonra apayrı bir hal aldı. Ozellikle BR' ye teşekkur ediyorum her projede CEO' luk yaptı. Şimdi bu sitenin keyfine çıkarmaya bakın. :beer:
:muck: :kalp: Bu başarı hepimizin.

İnanın aslında böyle bi çalışmaya insanın sadece elinize sağlık demesi yetmiyor ama bizde bu bu üstün çalışmanıza karşılık siteye layık üyeler olmaya devam edeceğiz.

Yukarı Alt