Geçen bir fb grubunda devlet bütçesinin 25%si trafik cezalarından karşılanacak diye post atılmıştı. Altınada örnek 1 örnek 2 diye 2 tane fotoğraf atılmıştı.
1. fotoğrafta bisikletiyle kaldırım üstünde giden adama 235 tl ceza yazılmış adam şaşırmış isyan ediyor. Tamam kardeşim bisiklet yolu yok ama senin beni kaldırımda ezmeye yolumu kapatmaya ne hakkın var? bisiklet yolu yoksa en sağ şeritten gidebilirsin.
2. fotoğrafta kemerden ceza yemiş devlete para lazım yehaaaaaaaa diyen embesiller doluşmuştu ben birşey diyince çomar olduk :D

Kısacası biz bu saatten bu nüfustan sonra iflah olmayız.Hiçbir şey düzeltilemez. Geçen gün sollamaya çıkan tıra yol verdim diye arkamdaki bmwli götüme yapıştı kornaya asılıyor.Kafası öyle bir çalışıyor ki sadece gitmeyi düşünüyor ulan be embesil herif o adam 30 ton yükle devirden düştümü hayatta çıkamaz daha o hıza biraz empati yapın. Bu ülkedeki böyle insanlardan artık iğreniyorum az kaldı biraz daha para biriktirip kaçıcam inşallah bu ülkeden. Ha belki sadece Istanbul'da böyledir 2 hafta önce Edirneye gittiğimde böyle tipler yoktu. Yaya geçidinde yol verdiğim adam geçmedi kafayı cıkardım abi geçsene diyorum yok geçmem sen geç diyor,arkamdan geçiyor. Herkesin kafalar karışık.

PS:Buarada trafik polisi varken yayalara kırmızı yanarken geçmeyin arkadaşlar.Onada ceza yazılıyor 235 tl :)
Bu halka az bile ya , etraf şerefsiz dolu. Devlet acımasın geçirsin alayına.
Hele şu makas atan , egzoz deldirip ses çıkaran itleeer.

Yukarı Alt