English
There will be a new Agent, this person is only for Turkish donators, his game name will be "[TurkishAgent]KingPrivate". Further information will follow.
Türkçe
Yeni bir Agent olacak.bu kişi sadece Türk bağışçıların için işi yapıcaktır ( Silk alımı-yardım vs..).Onun oyun ismi "[TurkishAgent] KingPrivate" olacak.

Yeni Türk Agent'imiz hayırlı olsun arkadaşlar.Fakat bilidiğim kadarıyla banlama vs... yetkisi yok.Sadece Silk - sp - item alımında ve türk oyuncuların sorunlarını gidermek için alımış Agentliğe.Yeni agent Forumumuzda Reklam'ı verilen bi site yöneticisi.Vermek istemedim reklam olur diye.Olmaz ise veririm :wink1:

Server
Takımı
Fenerbahce
Bana Simdiden Yardımcı Oldu ßile Görevinde Başarılar Dilerim Ve Herkeze Uyarım Var [TurkishAgent]KingPrivate Bu İsmin Ufacık Değişiyi Olurda Sizden Şifrenizi İteminizi İsterse SAkın Vermeyin Bu [TurkishAgent]KingPrivate Arkadasımız Sadece Silk Sp Gold Avatar Satıslarında Ve Bilgi Program Paylasımında ßiz Türklere Yardımcı Olucak Son Uyarı Sakın Oyunda Gm Ra nın Atdığı zszc.tk adlı Siteye Şifrenizi Email inizi Vermeyin Gm Ra nında Gm Divine ninde Cakmaları Var Hic Bir Şekilde ZsZc Serverde Bedava Silk Gold Sp Avatar Vericek Site Yokdur :oldie: Oh be Sonunda Bitti Parmaklarım Ağrıdı :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Çok güzel olmuş sadece silk falanda olsa Ban gibi sorunlarda yardımcı olur bence
Bana Pmden O kişinin kim olduğunu söylermisin ?

Ooo..! Bu Super Bi Haber Oyunda İngilizce Bilmeyen Cok Turk Var Boylece Kolayca SoruLar CozuLur... Hayırlı Olsun...! summer6:

arkadaşlar ben zszcyi yükledim üyelik aldım patch yaptım ama launcheri açıyorum ve boş kutu hatası geliyor startda gelmiyor bi yardım etsenizde bende oynasam birçok kişide aynı sorun var

Yukarı Alt