hunterumit demiş ki:
ne gibi yanlş botları söylemk yanlş mı ? yazarsan yaz kardşm banane
DOSTUM burada çogu kisi bot kullaniyor bot linkleri var sen kalkip botculari nasi sikayet debiliyorsun kendinde kullaniyorsun.

yelloha demiş ki:
hunterumit demiş ki:
DOSTUM burada çogu kisi bot kullaniyor bot linkleri var sen kalkip botculari nasi sikayet debiliyorsun kendinde kullaniyorsun.
1: bn ezik lw çarımada bot kullanıorm
2: sw botlar yüzündn dolu giremiorz
3: bu konu nie açldı ozmn ve sabit ?

hunterumit demiş ki:
yelloha demiş ki:
hunterumit demiş ki:
1: bn ezik lw çarımada bot kullanıorm
2: sw botlar yüzündn dolu giremiorz
3: bu konu nie açldı ozmn ve sabit ?
1.Kullaniyorsun başkalarini niye sikayet ediyorsun + No dc var
2.oyunun %10 botlar olusturuyorsa %25 'inide afk playerlar oluşturuyor.Bot ve afk kullanicilar ayri
3.Neden acildi bilmiyorum.Ben kendi görüşümü bildirirm.Agentin botları bildirecem filan demesi burda bana göre yanliş kendi görüşüm.Açıkcasi rahatsiz oluyorum.

Lütfen başkasının ekmeğine yağ sürmeyi birakalim kendi işimize bakalim.Birilerin göz,ne girecez diye boyle şeyler yapmaniza gerek yok.

hunterumit demiş ki:
bot kullnmynlar nie kullnmıorlar?
no dc zszc nin kendi formunda bile var
oyunda 100 kişi bot kullanmiyorsa onların lafını yapma.Madem var birak oto entera 10dk icinde oyundasin

Tartışmaya Lüzum yok.Agent Görevini yapıyor.Bencede En güzeli.Ben bot kullanmıyorum ki zszc forum'unada botların SS lerini verip banlatmış bir adamım benim için bu konu çok daha kolay oldu en azından bide zszc' forum'una girip ordan uğraşmıyacağım.
Ps: tartışmaya gerek yok Konu gayet basit ;
Botlara Banned :headbang: :headbang:

yelloha demiş ki:
@MrHaci

o resim işe yaramaz eyerki o resme göre ban atiliyorsa.Ben rematch'daki nickleri ss alip paint'den copy paste yaparım kesip.Arka fonda siyah kimse cakmaz bot olmayanlar bile ban
Bilerek kesip yapıştırdım upload etmekle uğraşmıyım diye.
Ha illede Normal SS'lerini isterim diyorsan buyur.
Url Adresleri;
Ps: İlla uğraştıracanız sin: sin:

MrHaci demiş ki:
Tartışmaya Lüzum yok.Agent Görevini yapıyor.Bencede En güzeli.Ben bot kullanmıyorum ki zszc forum'unada botların SS lerini verip banlatmış bir adamım benim için bu konu çok daha kolay oldu en azından bide zszc' forum'una girip ordan uğraşmıyacağım.
Ps: tartışmaya gerek yok Konu gayet basit ;
Botlara Banned :headbang: :headbang:
katılıorm :starving:

Guathema demiş ki:
bakın şöyle yapalım gavurları ispiyonlayalım ? ne dersiniz...
Ben türk - Gevur ayrımı yapmam.
Bot kullanan herkes benim için emek hırsızıdır.
Ps: Kendi görüşüm.Zaten bende kullanmıyorum. :thumbsup:

summer4: Ya HACI ABİ Sen Eğer Müslümansan ALLAH RIZASI İÇİN Şu SERVERİ TAMAMEN BOŞ YAP MESALA Şuan bile GİREMİOM BEN NEDEN ORJİNAL SRO YU BIRAKTIM OYUNA GİRMİO DİE EE BU SERVERE GEldim gene aynı sıkıntı

@MrHaci al sana resim upload ediyorum istersen full sayfada yaparim .Resme bakarsan Butterfree var 2 tane bu adam bot mu degilmi.İsteyen istedigi kisinin nickini boyle yapabilir.Lutfen kaliteli iş yapin.

- Resim Silinmiş.

Uploaded with ImageShack.us

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
+Emek hirsizlari diyorsun bunun icinde alınmasın ama extraloob'da oluyor ve sen halen bu forumda duruyorsun.+ Konu niye ssabit yapilmiş anlamiş değilim.Silk satişlarinda filan çok iyisin ona lafim yok bu uygulama yanliş.Ben charimin resmini paylaşamiyorum.Paylşacam botter diye vericekler al işte başina bela.Çogu kisinin profilinden yazdigi konulara ulaşabilirsin kimin bot kullandiği anlaşilir.Az araştirirsan 100lvl kişilerin bot konularinda postlari görebilir ve nicklerini ögrenebilirsin

Birde eklemeyi unutmuşum.Madem bu kadar insanlarin emeklerini düşünüyorsun.Aşağidakıler için ne diceksin , alınma sakın ama asıl emek hirsizlari siz olmuyormusunuz?
1.Calinti Silkroad server'inda görev aliyorsun.En büyük emek hirsizliklarindan biri değilmi?Kaç kişi kaç senede yapmiştir bu oyunu harcadiği paralar filan düşünmüyormusun?
2.Ecsro kapandi bir çok kişinin harcadiği paralar heba oldu.O adamlarin emeklerını savunman gerekmiyormu?
3.Daha çok sey sayarım ama yeter bu kadar

Oyunun %90 bot kullanır.Nedenmi adam 7/24 boş gezmiyor çalişiyor nasi kasicaklar.+Oyuna bir yandan destek oluyorlar sp+silk alarakda.Ve adamlari banlamayi düşünüyorsunuz.Zaten yaptığınız iş yasal değil bunu sende biliyorsun

Sakın alınma şahsına ayit bir yorum değil.Bende senden aliş veriş yapmiş birisiyim 6saatdede ürünüm geldi.
Umarım cevab yazarsin bu sorulara

Yukarı Alt