Saçma Saçma Konuşma Daha Ne Yapacağız Sizler İçin Anlamıyorumki
Ben Asistanlıktan Ücret Almıyorum Sadece Türkiye Satışını Yapıyorum Daha Hızlı Almanız İçin
Ağzımızla Kuş Tutsak Yine yaranamayız Size Anladımki

----------

Trafik Meselesine Gelincede
Ben Robot Değilim Her Konunun Altında Biri Bir Sorun Yazmışmı Diye Aramak Zorunda Değilim Gerekli Yerlere Gerekli Konuları Açmışım Sorunlarınız İçin

Saçma Sorular Sorulmadıgı Sürece Hepside Cevaplanmıştır Söylenen Sorunların % 80 Ni Çözülmüştür

Haksız Yere Banlanıyoruz Dediniz GM ye Olmadık Laf Saydım Türk GM Takımı Kurturttum
Haksız Yere Banlanıyoruz Dediniz Kanıt Olmadan ÇArlar Banlanmayacak Artık

Daha Ne Yapalım Sen Gelsen Sanki Çokmu İyisini Yapacaksın

Bu İşi Para İçin Yapıyor Olsam Bütün Siteler Aracılık İşlemlerini Ücretli Yapar Ben İse Ücretsiz Yapıyorum

İnsanız Yani Arada 5 DK Siğara Molası Veriyoruz Msn Yazmış Gitmiş Kişi Listem Dolu Oldugundan Çevrimdışı olduguğu için mesajlarım gitmiyor ondan sonra cevap vermedi
O Zaman Hiç Yemek Yemeyelim Siğara Çay İçmeyip Lavaboya Gitmeden 7/24 Cevap Yazalım Size Gerçi O Zaman Yine Yaranamayızki yine bişeyler bulursunuz Msn de 4210 Kişi Ekli Şuan Oyunda Bir Sorun Olsa 4200 Defa Aynı Şeyi yazıyorum Demek Oluyor

Üyelikleri Kapatın Derler Kapattırrız Bu seferde Diğerleri Gelir Neden Kapattınız Açın Sizin Ne Arkadanızdan Nede Ön tarafınızdan gidilir

Konu Delete Lütfen

Yaw alla alla sen başkasının şahsi fikirlerini ne yapacan.Her yoruma cevap vermeye kalkarsan bu iş çığrından cıkar.
Sen sadece sana sorulan sorulara cevap vermeye çalış o kadar. Bu işde o kadar zor olmasa gerek. Haksızmıyım ?

hacimmmm demiş ki:
Saçma Saçma Konuşma Daha Ne Yapacağız Sizler İçin Anlamıyorumki
Ben Asistanlıktan Ücret Almıyorum Sadece Türkiye Satışını Yapıyorum Daha Hızlı Almanız İçin
Ağzımızla Kuş Tutsak Yine yaranamayız Size Anladımki

----------

Trafik Meselesine Gelincede
Ben Robot Değilim Her Konunun Altında Biri Bir Sorun Yazmışmı Diye Aramak Zorunda Değilim Gerekli Yerlere Gerekli Konuları Açmışım Sorunlarınız İçin

Saçma Sorular Sorulmadıgı Sürece Hepside Cevaplanmıştır Söylenen Sorunların % 80 Ni Çözülmüştür

Haksız Yere Banlanıyoruz Dediniz GM ye Olmadık Laf Saydım Türk GM Takımı Kurturttum
Haksız Yere Banlanıyoruz Dediniz Kanıt Olmadan ÇArlar Banlanmayacak Artık

Daha Ne Yapalım Sen Gelsen Sanki Çokmu İyisini Yapacaksın

Bu İşi Para İçin Yapıyor Olsam Bütün Siteler Aracılık İşlemlerini Ücretli Yapar Ben İse Ücretsiz Yapıyorum

İnsanız Yani Arada 5 DK Siğara Molası Veriyoruz Msn Yazmış Gitmiş Kişi Listem Dolu Oldugundan Çevrimdışı olduguğu için mesajlarım gitmiyor ondan sonra cevap vermedi
O Zaman Hiç Yemek Yemeyelim Siğara Çay İçmeyip Lavaboya Gitmeden 7/24 Cevap Yazalım Size Gerçi O Zaman Yine Yaranamayızki yine bişeyler bulursunuz Msn de 4210 Kişi Ekli Şuan Oyunda Bir Sorun Olsa 4200 Defa Aynı Şeyi yazıyorum Demek Oluyor

Üyelikleri Kapatın Derler Kapattırrız Bu seferde Diğerleri Gelir Neden Kapattınız Açın Sizin Ne Arkadanızdan Nede Ön tarafınızdan gidilir

Konu Delete Lütfen
İyi dedin hocam. Bizim Türk oyuncular böyle ne kadar iyilik yapsanda hep daha fazlasını istiyorlar.Kenine müsliman çoğu kişi.

Bot kullanımının yasak olması çok saçma.Sonuçta pvp server.Hadi o yasak oldu diyelim en azından auto select yasak olmamalı.Benim kullandığımı sanmayın yasak olan hiçbir şeyi yapmam.Ama oyunun %75'i kullanıyormuş.Diğer pvplerin çoğunda yasak değil mesela sjsro'da.

Birtek bu sro da bot kullanımı yasak. (isro hariç :D çünkü o pvp değil)Herkes çok saçma buluyor.Şimdi kullananların banları açılsa ve yasak olmasa bot kullanımı veya auto select server oyuncu dolar.

Yukarı Alt