Selam Arkadaşlar ben Gm Yardımcısı hacı

1. Arkadaşlar Her Türlü item Çar Takaslarınızda Ücretsiz Olarak Yardımcı Olunur
2. Oyundaki Görevlerimiz Bot Çarları Bildirmek - Oyundaki Hataları Bildirmek - Oyun İÇin Oyuncuların İsteklerini İletmek
3. Banlama Yetkimiz Yoktur Oyunda Sadece Ra ve Mthylog un Banlama Yetkisi Vardır
4. Banlanan Çarları Açtıramıyoruz GM lere Söylediğimiz Zaman Nerden Biliyorsun Bot Kullanmadıgını Diyor
5. Bazıları /n işaretini kullanarak global atıyor yok 500m ye 100 silk yok türk serverı gelecek yok şöyle diye sakın inanmayın arkadaşlar
6. Oyunda Global İle Mail Adresimi Zaten Ekliyorum Her Türlü Yardım İçin Ekleyebilirsiniz
7. Bu Konu Altında Görüşlerinizi ve Fikirlerinizi Belirtebilirsiniz Arkadaşlar Bot Kullanan Oyuncuların Resimlerinide Verebilirsiniz
8. Ben Burada Sadece Görevlerimi ve Tanışmak oyundaki İstekleriniz İçin Ekledim Lütfen Bot Sevdasına Düşmeyelim Kimseyi Banlatmak İstemiyorum Sahtekarlık Yapmadıları Sürece

İyi Oyunlar İyi Kasılmalar
Herşey İçin Şimdiden Teşekkürler

hacı abi ben Zuq0BaBa inşallah seni GM de yaparlar abi çok iyi birisidir hacı abi allah kolaylık versin

hacimmmm demiş ki:
Selam Arkadaşlar ben Gm Yardımcısı hacı

1. Arkadaşlar Her Türlü item Çar Takaslarınızda Ücretsiz Olarak Yardımcı Olunur
2. Oyundaki Görevlerimiz Bot Çarları Bildirmek - Oyundaki Hataları Bildirmek - Oyun İÇin Oyuncuların İsteklerini İletmek
3. Banlama Yetkimiz Yoktur Oyunda Sadece Ra ve Mthylog un Banlama Yetkisi Vardır
4. Banlanan Çarları Açtıramıyoruz GM lere Söylediğimiz Zaman Nerden Biliyorsun Bot Kullanmadıgını Diyor
5. Bazıları /n işaretini kullanarak global atıyor yok 500m ye 100 silk yok türk serverı gelecek yok şöyle diye sakın inanmayın arkadaşlar
6. Oyunda Global İle Mail Adresimi Zaten Ekliyorum Her Türlü Yardım İçin Ekleyebilirsiniz
7. Bu Konu Altında Görüşlerinizi ve Fikirlerinizi Belirtebilirsiniz Arkadaşlar Bot Kullanan Oyuncuların Resimlerinide Verebilirsiniz

İyi Oyunlar İyi Kasılmalar
Herşey İçin Şimdiden Teşekkürler
Hayırlısı Olsun :muck:
Avatar Satışlarını bekliyoruzzzzz :starving: :starving:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Eğer sürekli burdan bot takibinizi vs güncel tutacaksanız konunuzu sabit yapayım da takip etmesi daha kolay olur ..

Açılışı yapayım ozaman hacı :lol:

GoodAngel Bot hacı ban pleas ful ks yapıyor gavur olmaz böyle :lol: :lol:

Kolay gelsin

Böyle Olmaz Kanıt Resim Lazım Yani Bir Kasılırken Sıkışmış Buf Basarken Falan

hacimmmm demiş ki:
Böyle Olmaz Kanıt Resim Lazım Yani Bir Kasılırken Sıkışmış Buf Basarken Falan
Buyrun Kanıt ;
Sro db. Partyleri Listesi.ZSZC(Fire)
- Resim Silinmiş.
Ps: Bot partyleri yakaladıkça Ss'ler yenilenecektir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
güzel ama bir yandan aklima bi soru takıldı.

Simdi diyorki sayin agent biz botlari bildririz.Burasi zaten %75 bot .Ben acikcasi forumda karekterimin resmini paylaşamam adam bildirir banlatir.Açıkcası ıstemem yani haci alinma yani.Ben senden aliş verişde yapmiş birisiyim.Güzel hizli teslimat oldu saol ama burada takılman biraz yanlliş geldi bana. :curtain:

@MrHaci

o resim işe yaramaz eyerki o resme göre ban atiliyorsa.Ben rematch'daki nickleri ss alip paint'den copy paste yaparım kesip.Arka fonda siyah kimse cakmaz bot olmayanlar bile ban

@hunterumit
COK Yanliş yapiyorsun.Sende ban yersin :) birde seri flood yapan programlar var o 1'den ona kadar yazdigin sayiyi 2 saniyede yazarim ben :D

Yukarı Alt