Evet Beyler 5Lv Oldu Guildimiz.İsteyen Herkes Gelebilir.. extraokk extraokk extrabeer

evet sonunda 5 lvl olabildik emegi gecen herkese çok teşekkürler :santa:

detenetar demiş ki:
oyuna grdiğimde hbr vericem bu aralar giremicemde :lol: bu arada edirne merkez deimmşn hangi mh ?
hmm ne güzel imzan varmış senn hmm

deepscream demiş ki:
evet sonunda 5 lvl olabildik emegi gecen herkese çok teşekkürler :santa:

detenetar demiş ki:
oyuna grdiğimde hbr vericem bu aralar giremicemde :lol: bu arada edirne merkez deimmşn hangi mh ?
hmm ne güzel imzan varmış senn hmm

Karpuz Karpuz headbang2ft9 headbang2ft9 extrabeer popcorn :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A

Anonymous

Guest
tbrklr huso. guildi masterligini en çok sen hakettigin için sana aktardım. yeni başarılarınızın devamını diliorum

TrowZeeN demiş ki:
tbrklr huso. guildi masterligini en çok sen hakettigin için sana aktardım. yeni başarılarınızın devamını diliorum

Teşekkür Ederim....Herkese....Guildimiz Gittikçe Gelişiyor..İsteyen Herkes Gelebilir!...Oyunda Bize Ulaşmak İçin Pm'ler==>huso,Valente,1116.Guildimizdeki Herkeste Join Yetkisi Bulunmaktadır Görünce Guild İsterseniz Verirler.Oyunda En Kolay Ulaşableceğiniz Pm'ler Bunlar.

NOT:Guildimiz Kafa Ütüleyici Bir Ortam Değildir...

Arnildcivardagezer demiş ki:
bende istiyorum girmek bende :lol: nickimi ben bile bilmiyom bissuru 1 ensonuncusu 5:D

oyunda Valente,huso(ben) yada 1116 ya Pm At Seni Alırlar...Yada Guildten Birini Görürsen Söyle Alırlar Lv Önemli Değil Önemli Olan Aktif Olmanız.

Yukarı Alt