yha yeter artık kafayı yicem internet ikidebir gelip gidior ben bu telekomun varya töbe töbe illa sövdürecek kndinisi bu telekom oyunu bırakcam artık bu bağlantılar yüzünden Mad

A

Anonymous

Guest
Acaba superonline yada smile de böyle mi? Nedir bu ya bıktık Mad Diğerlerini kullanna varsa bilgii versin

Sehzade demiş ki:
Acaba superonline yada smile de böyle mi? Nedir bu ya bıktık Mad Diğerlerini kullanna varsa bilgii versin
smile da aynı teyzem kullanıyo :lol:
superonline düzgün ama hiç lag yok onda oynadığın zaman

valla haa tam 1 saate belki 8 -9 kes dc yedim net bağlantısından Mad

şimdi yine deniorum bakalım yine dc vercekmi hele versin modemi kırcam lan sinirlerim bozuldu Mad Mad

Haftasonları genelde aşırı lag oluyor oda küçük kardeşlerimizin okulları tatil olduğu için.. Milli Eğitim Bakanlığına dilekçe yazıcam tatil yapmasınlar die :lol:

Ronin demiş ki:
Haftasonları genelde aşırı lag oluyor oda küçük kardeşlerimizin okulları tatil olduğu için.. Milli Eğitim Bakanlığına dilekçe yazıcam tatil yapmasınlar die :lol:
hehe :mrgreen:

Dampyre

Buralıyım
LorD_LeGoLaS demiş ki:
Ronin demiş ki:
liseler tatil olsun sadece.. :lolmuch: :lolmuch:
+1 Liseler Tatil olsun hatta salıları da tatil olsun
okula giderken bota bırakırız böylece :mrgreen:

ben alıştım artık modemi atıyorum balkondan aşağı gidip alıoyrum takıyorum 21 saat fln idare edio extrabeer :mrgreen:

Yaz kampanyası diye aklımızı çeldiler Mad ..ne güzel SüperOnline a üyeydik modemım kablosuna dokunmadıgım surece ınternet gıtmıodu :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
rapid den 10 la dosya çekiorum :lol: ttnet e kafam girsin...
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt