Başlıkta Çok İddalı Ama Anlatınca Nedenini Anlıcaksınız Diye Düşünüyorum :coffee:

Arkadaşlar 5 Ay önce vodofone dan hattımı kız arkadaşım ve sürekli görüştüğüm yakın kişilerin Turkcell kullanmasından dolayı Vodofon Kontörlüden Turkcell Faturalıya Geçiş Yaptım :roll:

İlk Ay boyunca Herhangi Bir sorun yaşamadım rahat rahat görüşmemi yaptım , mesajımı attım. Bana Söylenen 300 dakika Konuşma ve her Yöne 2000 sms kampanyasına güvenerek.

İlk Ay Faturam Geldiğinde Adeta Şok Oldum.

110 Lira Diyordu. :lol: Ödedim itiraz etmedim. Kendimce herhalde bedava dakikalar gelicek ay yüklenicek felan diye kendimi avuttum :cry:

2. Ay Faturam 135 Lira Gelince Hemen Müşteri Hizmetilerini Aradım ve Fatura Detay İstedim.

Mesaj kampayamın bittiğini fakat hâlâ 130 dakıkaya yakın bedava her yöne konuşma hakkımın olduğunu 80 liraya yakın mesaj attıgımı söylediler. Sinirlendim kapattım.

3.Ay Faturam 89 Lira geldi. Kız arkadasımla Problemler Yaşadıgımdan Hiç Mesaj Kullanmadım. Hatta 2 Hafta Telefonumu Memleketımde Unuttugum için 1 Ayın yarısına yakın Hiç Kullanmadım Telefonu Diyebilirim. 89 Lira Fatura Gülümsetti sadece [horny21

4. Ay Faturam Tekrar 100 Liraya Yakın Geldi.Arkadaşlarım Kampanyaya Felan Üye isen Oradan Yüksek Geliyordur vs Dediler. Aradım Müşteri Hizmetlerini Hattımda Ne Kadar Kampanya Varsa TAmamının İptal Edilmesini İstedim. Bu Arada Hattımdada Ufak Tefek Problem Çıkmaya Başlaması Sesin Kesik Kesik Gelmesi ve Aniden Bağlantı Hatası Diyip Kapanması Gibi.

Ev Arkadasımda Turkcell Faturalıya Geçti Ondada Aynı Sorun meydana Gelmeye Başladı :lol: Yani Cihazda vede Hattın Kendısınde Sorun yok eekd1

Gelelim Asıl Konuya. 2 Gün Önce Gündüz 11 Civarı Ben Uyurken Evdekı Arkadasım Telefonun Var diyip Telefonu Burnuma Dayadı :coffee: Actım Turkcellden Bayan X diyelim.

Turkcell Faturalıya Geçtiniz Memnunmusunuz vs gibi Sorular Sormaya Başladı.Hayır Hiç Memnun Değilim Diye İlettim Kendisine. [Dipnot: Hattımı Tekrar Geçirmek İstediğimde 6 Ay Geçiş Yapamadıgımı Söylediler]. Öncelikle Faturalardan Bahsettim. Biraz İkna Etmeye Çalışşsada Kendiside Bakınca Faturalarıma Anladı vede Fazla Üstelemedi.Sürekli Bağlantımın Kesildiğini Aktardım Form Acalım Ekip Yönlendirelim dedi. [ böyle bir hizmet verdiklerini bende Bilmiyordum ]

Acalım Dedim Ad Soyad Bilgilerimi istedi Verdim

Bulundugum İl İstedi Söyledim. İlçe yi Kodlamamı Söyledi Kodlamanın 2.Harfınde Ne Oldu Dersiniz :twisted: Bağlantı Hatası :twisted: :twisted: :twisted:

ÖZETLE: REKLAMLARDAKİ ÇEKİM GÜCÜ ASLINDA KAZIK GÜCÜDÜR. BAĞLANTI DÜZGÜN DEĞİL BEN ADETA USANDIM summer3: AKLINIZ VARSA UZAK DURUN DERİM. BAŞKA CANLAR YANMASIN :cry:

faturalıya gerek yok 3 ayda bir 5 tl atıyorum cagrı atarak anlaşmanın yolunu bulduk biz daha uygun oluyor :D

Yukarı Alt