Program olarak kullanmak isteyen arkadaşlar olabilir düşüncesiyle bunuda eklemeye karar verdim..

Buradan Çekebilirsiniz
Password : www.extraloob.com

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Umarım bu son sürüm botun türkçe versionu bazı arkadaşların işine yarar çeviride sorunlar olabilir bu konu için kimse kusura bakmasın Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
woww wooowww wooowwww diyorum işte çalışma böyle olur gözlerinden öpüyorum kardeşim şerefine bu gece 1 bira senin için diğerlerini de kendim için içeceğimmm extrabeer

extraloob demiş ki:
woww wooowww wooowwww diyorum işte çalışma böyle olur gözlerinden öpüyorum kardeşim şerefine bu gece 1 bira senin için diğerlerini de kendim için içeceğimmm extrabeer
:lol: afiyet olsun ozaman sana programın exe versionuda eklendi Razz

RebelTurk demiş ki:
Gerçekten çok harika bir çalışma.Bunu Yapmak için epey bi emek harcadığını düşünüyorum.
EmEğe SaYgI Lütfen extrabeer
Teşekkürler o kadarda zor olmadı ama başardım Razz

pfffffff

Aileden
Teşekkürler konu için güzel çalışma
bende türkçeleştirdim botu bi ara sora ms gitti :lolmuch:

Bu sadece anlatımdır isrobotun türkçe versionu değildir ingilizcede zorluk çeken arkadaşlar için yardımcı olması amacıyla hazırlanmıştır.

pfffffff

Aileden
Peace demiş ki:
Bu sadece anlatımdır isrobotun türkçe versionu değildir ingilizcede zorluk çeken arkadaşlar için yardımcı olması amacıyla hazırlanmıştır.
nasıl yani sen bunun yazılımı ilemi oynadın yoksa sadece resim üzerindemi bu böyle Question

Yukarı Alt