Bugünde oyunda adamın biri geldi ptye nick FurqanJan dedim selam kardeş isim ne dedi Furqan dedim memnun oldum bende emrejan çıktı ptden :lol:

bilader alakası yok onun profil etiketlenmiş ordan girdim bişe bilmeden millete suç atma profilide sil hemen arkadaşım o :muck: summer2:

Takımı
Galatasaray
avrupa birliğinin bize daha önceden sunduğu ve bizlerin reddettiği ingiliz alfabesinden Q X W gibi harfleri gençlerimiz ne yazıkki kullanıyor.Hata anne babalarında Türklüğü tam olarak benimsetememişler çünki oyundada var böyleleri nasıl bir yanlışın içinde olduklarını bilmiyorular halbuki belki çocuk oldukları içindir ama bu yaptıkları hep Türk alfabesinde hem de bu alfabeyi bizlere öğreten Atatürke saygısızlıktır.Daha dikkatlı olmaları dileği ile..

Kitty

Mazın=amazing mantıklı :D zaten ing yerine in kullanılıyor okursak a harfinin gerekli olmadığını da görürüz.Hmm.Olabilir :D

Gelecek nesil hayırlı bir yolda değil. Sonumuz Hayrolsun :roll:
Bknz. Dışa(rıya) özenti sanki çok mükemmelmiş gibi summer2:

DragStar demiş ki:
Tek kelimeyle rezalet.Bu gidişle bunlar yakın da türkçeyi kullanmazlar.Giderek benliğimizi kaybediyoruz. sin:
sin:

Ya bende ilk başlarda kızıyordumda yani sonuçta yazı gerçek hayatta düzgün devam ediyorlar.
Ayrıca böyle konuşan hatun kesimlerde taş gibi oluyor :D

Yukarı Alt