- Multi-language support would start (Turkish)
- New Server, Malazgirt would be added

8) Joymax bu duruma kimlerin sayesinde geldiğini anladı :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
TÜRKÇE SILKROAD ONLINE GELİYORRRR [ 17 KASIM 2009 ]

haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

Müthiş bir olay sonunda gerçekleşiyor, detaylar aşağıdadır.

Saygılarımızla,

/ 29 Eylül'de haberi vermiştik aradan yaklaşık 40 gün geçti ve oyun bugün Türkçe oldu topic içerisinde YALAN Haber bu Balon diyenler nerede acaba :byes:

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fre3sTyLe demiş ki:
Daha bu fikirler Joymax'ın aklındayken bize geliyor :P

nice tospa üyelerimiz var ki (biz onları biliyoruz hasta insan olduklarını) Türkçe Silkroad Online gelmeyecek diyorlardı neredeler acep onlar okuyorlar mı yazılarımızı, aynı tiplemeler Silkroad Online Türkiye Ofisi açılıyor dedik ona da inanmadılar ahahaha yazık wallahi yazık ama çok seviniyorum ileride birisi bu haberi nereden duydun diye sorduklarında www.extraloob.com haberin kaynağı diyecekler ve orası yazıyorsa doğrudur diyecekler 8)

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
extraloob demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Daha bu fikirler Joymax'ın aklındayken bize geliyor :P

nice tospa üyelerimiz var ki (biz onları biliyoruz hasta insan olduklarını) Türkçe Silkroad Online gelmeyecek diyorlardı neredeler acep onlar okuyorlar mı yazılarımızı, aynı tiplemeler Silkroad Online Türkiye Ofisi açılıyor dedik ona da inanmadılar ahahaha yazık wallahi yazık ama çok seviniyorum ileride birisi bu haberi nereden duydun diye sorduklarında http://www.extraloob.com haberin kaynağı diyecekler ve orası yazıyorsa doğrudur diyecekler 8)
Eminim yazdıklarımızı okuyorlar abi.

Yukarı Alt