Server
Flora
Takımı
Galatasaray
buff demiş ki:
Media pk2 yi açtığımda görmüştüm bende :D Çok olmadan açıklaması da geldi :D Yalnız media pk2 de canavar adları da Türkçe idi umarım öyle olmaz oyunda karışıklıklar olabilir en azından canavar ve item adları ingilizce kalmalı.

mantıklı bakarsak ing ne varsa adı değişmeli sonuçta türkçe oyunda yabancı bir kelime nasıl olmazsa bu da öyle ayrıca bir tuhaflık daha var özel isimler değişmemeli bakalım ne olacak kısacası mantık olarak yabancı bir oyunun tr tr bir oyunun yabancı dilde yapılması hatadır.

5 Tane ipod 'a 1000lerce kullanıcı ve hergün 1000lerce $ : ) Akıllı Adamlar :wink1: Yinede İngilizce Oynamayı Tercih ederim. Bilirsiniz ki İngilizce bir Oyunu Tamamen Türkçe Oynamak Sıfırdan Oyuna başlamak Gibi gelir. okan abi nin mesajındada Oldugu gibi tr bir oyunu yabancı dile, yabancı dil bir oyunu tr ye cvirmek hatadır : ) Yinede Meraklıyım Nasıl Bi Komedi Olacak xD

mantıklı bakarsak ing ne varsa adı değişmeli sonuçta türkçe oyunda yabancı bir kelime nasıl olmazsa bu da öyle ayrıca bir tuhaflık daha var özel isimler değişmemeli bakalım ne olacak kısacası mantık olarak yabancı bir oyunun tr tr bir oyunun yabancı dilde yapılması hatadır.
Oyunun Türkçeleşmesine karşı değilim yalnız item ve canavar adları Türkçe olduğunda karışıklık çıkar eğer bu yapılacaksa Türk oyuncular için ayrı bir server açılmalıdır.Eğer açılmayacak ise sizinde dediğiniz gibi özel isimlere dokunulmamalıdır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Elessar demiş ki:
Zaten oyunu bırakmıştım artık hiç oynanmaz ^^

dil tercihe bağlı ama mesela ben ingilizce devam edeceğim bu yüzden türkçe hataları hiç görmeyeceğim :coffee:

Turkce dil destegi cikmasi bir yonden iyi,bir yonden de cidden cok kotu.
Oyun orjinalligini bozmamalidir.Bknz; diger online oyunlar...

Çok akıllıca bi hamle artı köylü mehmet ağa bile oynayabilecek oyunu.Para para para joymaxa neler yaptırıyor :)

@Yalnizgezen
Haklısın kardeşim sadece belli bir yaş grubu türk oynuyor şuan 30+ kişi çok az var.
Para insana neler yaptırıyor gördüğümüz gibi :lol:
@extraloob
Abi aslında bunu çok daha önceden yapsalar şu anda belki daha fazla playerları olabilirdi. Şu anki playerların çoğu senin gibi ingilizce devam ederler bence. Bana kalırsa desinler oyun paralı bizde boşuna uğraşmayalım yapsınlar World Of Warcraft gibi aylık yatıralım paramızı aslanlar gibi oynayalım. Zaten oyunun gold bot olmayan bölümü dışındakilerin yarısı "5k piliz"ciler. Hem onlardan kurtuluruz hemde goldbotlardan. Oyunu Türkçe yaptırarak aslında bir yöndende kötü oluyor. Biliyorum çoğu yeni player benim gibi düşünmiyecek ama doğrusu bence böyle olmalıydı. İyi günler dilerim.

Hayallerim gerçek oldu :mrgreen: Bunun iyi olması Joymax'ı bundan dolayı kutluyorum :beer: Ama bu diğer yaptığı şeyleri affetiğimiz anlamına gelmez...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum para kazanacaklar tabikide adamlar bu oyunu kazanmak için yapmışlar ve kazanacaklar.

paran vardır şahine binersin paran vardır ferrariye olay bundan ibaret, helal olsun adamlara verdiğim her kuruşta helal olsun çünki ben sözleşmeyi kabul etmişim ve oynuyorum bu kadar basit.

Yukarı Alt