1. Reklam

1. joysro
      ledas
      ix2
      leon
      kingsofsro
      aelyria

Türkçe Kapalı Beta Key ve Yeni Türkçe Sesler

1. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bügün oyuna giriyordum westten eastteki hesabıma geçerken turkey serverını gördüm. Seçtim ve uptada yaptı. Daha sonra araştırmak için forumlara girdim ve türkçe kapalı beta key dağıtımının ve kayıtlarının başladığını gördüm. KBT haftaya başlıycak deniliyor. Sınırlı sayıdaki keylerden birine sahip olmak için buraya girip üye olun. Daha sonra menüden Anahtar(key) kısmından lol kbt keyinizi alın ve kaydolun. Bir diğer yenilik ise eğer region'dan türkçe seçip update bitirirseniz " Program Files\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.0.194\deploy\assets\sounds\tr_TR\champions " adresinden yeni türkçe seslendirmeleri dinleyebilirsiniz. Kbt keylerinden kimsenin fazla haberi yok iken bence hemen saldırın. Siz key alın diye hemen konu açtım. :headbang:

2. Rookie

Rookie Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Bro katarina ve onun kum fırtınası skinini verecekler diyor millet, bu keyle girince mi herkese verecekler mi ?

3. arveleson

arveleson Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    o konuda bilgim yokta büyük ihtimal öyle. Çünkü sayılı sayıda kişi kbt katılacak. Katılanlara verilcek deniyordu.

4. Mavi Reyiz

Mavi Reyiz   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aldım ben Key'i oyundayım :)
    ps: tekrar düştü server.