1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

türkçe bir yazıyı ingilizceye cevirebilirmisiniz simple past

1. nasituygun

nasituygun Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen yıl 23 temmuz festivali içerisinde uluslararası bir satranç turnuvası düzenlendi. Dereceye giren ilk on kişiye ödül verilecekti. Yarışmaya 186 sporcu katıldı. Ben de katıldım. Turnuva 5 gün sürdü.9 tur oynandı. Turnuvaya teyzem götürüyordu. Turnuva Antakya kapalı spor salonunda yapıldı. Tur aralarında parkta arkadaşlarımla oyun oynuyordum. 9 turun sonunda 7 maç kazandım.dereceye girdim. O gün benim için çok mutlu bir gündü. İlk defa uluslar arası bir turnuvada dereceye girmiştim. Ödül olarak 200 tl ve başarı belgesi kazandım. Kazandığım para ile cep telefonu aldım.

arkadaşlar bu metni simple past kullanarak çevirebilirmisiniz yarına lazım performans odevimdde

2. riseofwar

riseofwar Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Last year, an international chess tournament was held during the festival on July 23.The winning prize would be given the first ten people.186 competitor participated in the contest.I also attended.My aunt took me to the tournament.The tournament was held in the gym off of Antioch.Tour the park with my game playing among them.I entered at the end of round 7 match and i win. That day a very happy day for me. Have introduced a degree of international tournament for the first time. The award and certificate of achievement gained in 200 turkish liras. I took the money and mobile phones.
    umarım faydası dokunur :)

3. Metover

Metover Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Photoshop*
    Satranç turnuvasında sporçu biraz garip olmuş, athletes yerine competitor daha uygun düşer.

4. riseofwar

riseofwar Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolasın Düzelttim :beer: