1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Türk Televizyonlarının Unutulmayan Anları

1. Nerissa

Nerissa Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1. yavrucagimiz canli yayinda hugoya yari$maci olarak katilmaktadir, tum ritueller yerine getirilir (5'e falan basilir) ve fakat yavrucagimiz cok kotu oynar ve kaybeder, ama ali$ilageldik cocuk tepkisine gore biraz daha radikal bi tepki verir. canli yayinda "ben bole yari$manin a.... na goyyim" demesi sunucu uzerinde kalp masaji etkisi yapar, sunucu ambale bi $ekilde "ama nasi konu$uyon bakiim sen, 60 milyor bizi izliyo" repliginin yavrucagin verdigi cevap dah da ilginctir "60 milyorun da a.... na goyyim"(BU BİR EFSANEDİR ZATEN)

2. satanist hikayelerin revaçta olduğu günlerde, abuk tv programlarının birinde, izmirde satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla, röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog:

muh- peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyorsununuz?
    sat- yok be abi, izmir'de bakire kız ne arar?

3. acun firarda programında, acun'un yurtdışında bir barda önüne gelen kıza sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi gösterip, "görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece türklere özgü degil, avrupa'da da magandalar var" demesi, ardından o kişinin gelip, "abi nasılsın? ben de türküm" demesi.

4 .cnn türk'te çigdem anat'in "ajans 13"te yayina girdiklerini fark etmeyerek, yönetmenin "sen mi gircen yoksa ankara mi?" demesine anat'in "s...t et ankarayi simdi" demesi ve bunun yayin aninin ilk girisinde ekranda cinlamasi...

5 .arena'da uğur dündar'ın fırın sahibine "bakın beyefendi tavanı yok buranın, pislik g.türüyor burayı, bu böcekler nereden geliyor peki temizse?" diye sorduğunda "bu böcek nerden geliyor biliyor musunuz uğur bey siz eğitimli insanlarsınız bu böcek ülkemize ilkkez afrikadan muzun üstünde geldi" diye cevap verdiği an.

6 .reha muhtar telefondaki adama fırça atıyor.
    - bütün bunları nasıl yaptın ha? cevap ver??
    - bakın efendim şöyle izah edeyim...
    - sus konuşma, hala utanmadan izah ediyorsun..cevap versene??!
    - ......??

7 .bir cevizkabugu programi, konuk zekeriya beyaz
    zb: simdi, sayin cevizkabugu...
    hc: cevizoglu efendim.

8 .shockhaberde gördüğüm ve gülmekten kıvrandığım;
    mustafa denizli'nin atv de bizim stadyumu sunduğu dönemdei hakemliği yeni bırakan erman toroğlu nu anons ederken "tartışmasız türkiye nin en büyük düdüğü" demesi erman toroğlu nun afallaması.

9 reha muhtar'ın tavanda yürüyen sirk cambazı ile konuşurken ekranda kendi görüntüsünü ters çevirtmesi ve röportajı 2-3 dakika boyunca baş aşağı yapması...

10 .kaan yakuphaoğullarındanın kafasına canlı yayında arka plan dekoru düşmüştü. ben güldüm, evdekiler güldü, kaan yakuphanoğullarından bile güldü. gülümseyen bir dünyada yaşadığımızı hissettik sanki. adam haber okurken haber malzemesi oldu. allah müstakını verdi.

11 .genc ve guzel di$i vj'imiz gunun konusunu "benimle beraber olmak icin ne verirdiniz" olarak belirler. guzelce de bi insan evladi olmasi sebebi ile canli baglantilar yagdirir da yagdirir. yatlar, katlar, evler, arsalar, arabalar vaad edilir. ve fakat bi seyirci ilginc bi meblag telaffuz eder, $oyle ki: "sizinle birlikte olmak icin 3 739 500 (uc milyon yedi yuz otuz dokuz bin be$ yuz) lira verirdim" der, ay peki sagol falan der ama kafasina da takilir sorma ihtiyaci duyar vj "nerden cikti bu deger peki". seyirci hemen yanitlar "eski ka$arin kilosu o kadar"

12 .ilginç bir şekilde faciaya dönüşmeyen bir televizyon efsanesi de mehmet ali erbil'in başına gelmiştir. canlı yayın bağlantısıyla programa katılan bir seyirci artık konuşmayı iyice uzatır, yardım edin memedali bey diye diye adamı canından bezdirir, telefondaki kişi devamlı surette oğlunun bir sorunundan yakınmakta, ailesinde sorunlu, işsiz, hasta kim varsa sayıp dökmektedir. mehmet ali erbil kısa bir süre için ortalıktan kaybolur, kulise geçmiştir. canlı yayında, hem televizyondan tüm türkiye, hem de hoparlörlerden tüm seyirciler mehmet ali erbil'in sesine benzeyen bir ses ile şu tarz bir monoloğa şahit olurlar, "oğlu öyleymiş kızı böylemiş, oğlunun a....a koyaım ben senin...". mehmet ali erbil derhal geri gelir, programa sabotaj amaçlı olarak telsizle girildiğini söyler, hiçbir şey olmamış gibi programa devam edilir, senelerce.

13 .savaş ay'ın a takımı programında aysel gürel ile feminist bir avukat ayakta birbirlerine laf sokarken; aysel gürel'in avukata "sen teşhirci kadınları, onlara bakan erkekleri eleştireceğine git de kendine bak. bir pantolon giymişsin ki evlere şenlik. kalçan kavun gibi ortada!" diye çıkışması...

14 .mutluhan suner'in bir şampiyonlar ligi maçı esasındaki şu repliği ve bunun televizyonlara yansıması. -sıçıyim sizin içinize yaptıınız işe

2. F10diP|

F10diP| Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Koordinatör
    Paylaşım için tşk ederim :wink1:
    bu konunun başlığı Re: Türk Televizyonlarının Unutulmayan Gaflarıolmalıydı kanımca..ve birde alttaki çok komikmiş :D
    :mrgreen:

3. Tarantella

Tarantella Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazıları gerçegiyle örtüşmüyor.vj olayı da yanlış detaylarla dolu olabilir.
    misal, hugo'da yarışan çocuk yarışmaya klasik çevirmeli telefon ile baglanmıştır.
    çocukcağızın çevirdiklerini de oyun tuş olarak algılayamadığı için etki etmemiştir yarışmaya..çocugun sinirlenip tolga abi'ye ana avrat giydirmesi de burdan kaynaklanmaktadır zaten :)
    Onun dışında medyum memiş ve keto arasında geçen ve memiş'in dili dışardeyken attıgı dirsekle sonlanan diyalog,Mehmet Ali Birand'ın dil sürçmeleri,Cevizkabugu'nda yaşanan müthiş atışmalar Türk halkının hafızasından uzun yıllar silinemyecek anlardandır.