Istanbul Kıyamet Vakti falan diye duyuyordum oradan buradan. Bakalım nasıl bir sey olacak. Bekliyoruz.. ^^

buda bir başlangıçtır^^gördüler tabi türkiyedeki oyuncu potansiyelini,yapıyolar yatırımları

bermertarlo demiş ki:
bu oyun çıkalı çok oldu sro il karşılaştırlamaz
Bu İstanbul Kıyamet Vakti adlı oyun değil henüz betası bile çıkmadı karıştırmayın bambaşka bir oyun olacak bu.

Advance

Bur@K demiş ki:
İşin içinde Türk Telekom varsa oyun Pert.. Paylaştığın İçin Saol
TTnet'i kötülüyosun ama şuanda kullandığıninternetin altyapısı kimde?Kemaist bununla ilgili çok güzel cevap vermişti ama neyse :roll:

Advance demiş ki:
Bur@K demiş ki:
TTnet'i kötülüyosun ama şuanda kullandığıninternetin altyapısı kimde?Kemaist bununla ilgili çok güzel cevap vermişti ama neyse :roll:
Yoo quiknet kullanıyorum adamlar alyapılarını kendileri oluşturuyorlar her yerde yok zaten quiknet. Yani tt nin alt yapısını kullanmıyor. tt den az mı çektik. Türkiye dünyanın en pahalı internetini kullanıyor. Zaten artık tt de yabancıların devletin değil, para öyle yabancılara gideceğine, daha kaliteli hizmet alıp türklere gitsin (quiknet türkcell'in)

Advance

MelancholiC demiş ki:
Advance demiş ki:
Bur@K demiş ki:
Yoo quiknet kullanıyorum adamlar alyapılarını kendileri oluşturuyorlar her yerde yok zaten quiknet. Yani tt nin alt yapısını kullanmıyor. tt den az mı çektik. Türkiye dünyanın en pahalı internetini kullanıyor. Zaten artık tt de yabancıların devletin değil, para öyle yabancılara gideceğine, daha kaliteli hizmet alıp türklere gitsin (quiknet türkcell'in)
fiber internet olsa tabi ki tercih ederim ama ttnet olmasa ne yapardık söyler misin?

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
hatırladıgım kadarıyla ikv sobee ve mynet tarafından yurutuluyordu. Daha once cok az oynamıs oldugum ıkv ile cok fazla benzerlikleri oldugunu hatta' copy paste ıle oldugunu fark ettım.
işte resimlere dikkatlice bakın

- Resim Silinmiş.
alt taraftaki nobetçi ile üst resimde sagda bulunan nobetcılerın bır farkı yok
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt