1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Türk Telekom & Sobee & Mynet ; İSTANBUL ONLINE Geliyor

1. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İSTANBUL - Maceraya Hazır Mısın?

Türk Telekom yakın bir tarihde Sobee oyun şirketini satın alarak yeni projelere adım atmaya başladır.. İstanbul Online ' da dev 3 şirket yer alacak ; Türk Telekom,Mynet,Sobee

Kod adı "İstanbul" olan Türkiye'nin ilk 3B MMOG oyunu, oyuncuları macera dolu sanal bir İstanbul'a sürükleyecek.

İlk etapta Eminönü'nün tarihi ortamında başlayacak olan bu macera, zaman içinde İstanbul'un diğer mekanlarına da taşacak.

Not : Çıkış tarihi belli değildir sadece '' Yakında '' olarak belirtilmiştir.

Kör adamın gördükleri...

Demek afeti ve getirdiklerini soruyorsun bana genç kişi. Dinle öyleyse, sana en başından anlatayım ortak kaderimizi.
    1956 yılının 25 Aralık 'ında dünyanın yörüngesi güneş sistemi dışından gelen bir asteroit kümesiyle kesişti. Dünyanın her yanında büyük bir yıkım gerçekleşti. Sadece gökyüzünde asılı kalan toz bulutları bile milyonlarca insanın ölümü için yeterliydi. Fakat meteorların ortaya çıkardığı tek gerçek yıkım ve ölüm olmamıştı.
    Asıl açığa çıkanın yüz binlerce yıldır yer kabuğunu bizlerle paylaşmış, kimilerinin "canavarlar", kimilerininse "saklı türler" olarak adlandırdığı, arzın bilinmeyen derinliklerindeki komşularımız olduğunu öğrendik. Çok sıra dışı tesadüfler sonucu kimi insanlarla karşılaşmış ve masal diye adlandırdığımız hikayelere konu olmuş varlıklar...
    Afetten birkaç yıl sonra, daha insanlık kozmik yıkımın yaralarını yeni sarmaya başlamışken, meteorların açtığı derin yarıklardan yollarını buldular yeryüzünün yabancı ortamına. İlk kim saldırdı bilmiyorum ama bildiğim bir şey var ki o da hiçbir şeyin bir daha eskisi gibi olamayacağıdır.
    5 milyar yaşındaki yerkürenin üzerinde yalnızca birkaç yüz bin yıldır varolan bizlerin daha öğrenecek çok şeyi olduğu bir gerçekti. Element büyüsünü ilk kullanabilen insan, "saklı türler" 'den elde edilmiş bir kitabı deşifre edebilmiş yaşlı bir dil bilimciydi. Bugünün madde büyücüleri halen kitaplarının kapaklarına onun adının baş harflerini işlerler.
    Ruh büyücülerinin varlığı ise "saklı türler" den kimileriyle kurdukları bağlantı sonucu ruhun ve doğanın güçlerini harmanlamayı öğrenmiş küçük bir Mevlevi toplulukla başladı.
    Eski usuller ile birlikte yeni keşfedilmiş güçlerin de kullanıldığı amansız bir savaş açıldı dünyanın dört bir yanında "saklı türler" 'e karşı.
    Nerdeyse yarım asırdır izliyorum bu savaşı ve çok şey gördü bu artık görmeyen gözlerim. Bir büyücünün sözüyle harekete geçip eti kavuran yıldırımları, bir şifacının dileğiyle canlanıp düşmanlarını sarmalayan zehirli sarmaşıkları, korkusuz bir savaşçının çığlığıyla düşmanlarının dizlerinin titrediğini gördüm...
    Sayısız ölüm gördüm. Bunlar kimine keder getirdi, kimineyse yaşama sebebi ve insanoğlu her zaman yaptığı gibi yeni dünyaya uyum sağladı.
    Fakat afetten sonra bile kişinin unutmadığı tek bir şey var ki o da insanın insana kıymasıdır. "Güneşin Öncüleri" ve "Arzın çocukları" işte bu anıların ürünüdür.

"Güneşin Öncüleri" arzı tüm "canavarlar" dan arındırmaya ve bir gün güneşli mavi gökyüzünü geri getirmeye kanı üzerine ant içmiş yaygın bir topluluktu. Ne zamanki insanlar "saklı türler" in arasında da iyiliğin yaşadığını ve "Güneşin Öncüleri" 'nin ise herhangi bir ayrım yapmadığını fark ettiler, işte o zaman bu keskin yolu sorgulayanlar çıkmaya başladı. Kendilerine basitçe "Arzın Çocukları" diyerek, uyum olduktan sonra "saklı türler" in de dünya üzerinde insanlar kadar söz hakkının olduğuna ve asıl bu şekilde şerrin yok edilebileceğine inanan bir topluluk daha yayılmaya başladı.
    İnsanlık tarihi böylesine zıt görüşleri hiçbir zaman hoş görmemiştir ne yazık ki. İki topluluk arasındaki kanlı savaş bir on yıldır devam ediyor dünyanın birçok yerinde ve daha da devam edecek gibi görünüyor.

Bense insanın insana kıymaya tekrar başladığı gün kapadım gözlerimi ışığa.

Şimdi sen söyle genç kişi... Bir zamanlar bir tablo kadar güzel olan İstanbul'da sen bu savaşın neresinde duruyorsun?

Ve işte ilk Oyun İçi resimler

2. ShapeShifter

ShapeShifter Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim teknolojileri.
    oha omg bune hacı :D

3. Cynosure

Cynosure Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    online oyun demi iyi bişeye benziyor

4. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evet başlıkta yazıyor zaten İstanbul Online :wink1:

5. regtoy31

regtoy31 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu istanbul Kıyamet vakti sanki hatta aynısı

6. Cynosure

Cynosure Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    hehe :D başlayabilirim çıksında :P

7. CriminaL*

CriminaL* Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bişiye benzememiş inş güzel olur :D

8. Marinero

Marinero Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    İşin içinde Türk Telekom varsa oyun Pert.. Paylaştığın İçin Saol

9. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bunlar henüz ilk ss ler beta bile değil..evet grafik motoru ikv ye benziyor ama bambaşka bir şekilde karşımıza gelebilirler.

10. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    İstanbul kıyamet vakti gibi berbat grafikleri olan bir oyun beklemiyor bizi, gayet güzel grafikleri var, çok teşekkürler respect

11. Winterspring

Winterspring Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım güzel birşeyler yaparlar.

12. Black Rain

Black Rain Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Kamyon Şöförü
    Güzel güzel ^^

13. LegendLess

LegendLess Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    MErakla bekliyorum

14. Leet1

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şunuda belirteyim oyun yapımında hiçbir yabancı şirket desteği bulunmamaktadır % 100 Türk sermayesi ile yapılıyor ve % 100 Türkler yapıyor..

Sobee,Mynet ve TT 'yi kutlamak gerek oyun ne olursa olsun ister berbat olsun ister süper gereken desteği vermeliyizki umutlanıp daha iyilerini yapsınlar. ki oyunun fena olacağını sanmıyorum..

15. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    silkroad online - istanbul online acep diyorum mmorpg oyunlar için online takısı yerinde mi diyen çıkmamış hayret şaşırdım biz çıkartsak bir oyun neden ing kullanıldı denir hatta bu isim Türkçemizi düzgün kullanalım diyenlere buyurun TürkTelekom nasıl isimle oyun çıkartıyor diye yanıtım olsun ahahhaa :D

daha oyun adıyla bir sansasyona açık ama görsellere bakılırsa güzel olacak gibi hoş silkroad oynamış birisi için diyeceğim o ki herkesi çekmez ama en büyük avantajı Türk oyunu kardeşim ben bile gider oynarım herkes Türk deli makara olur haa bakarım it kopuk dolu o vakit ayrılım ama denemeye değer.

çıkışı için yorurmum şu olur ; 3 yıl var daha betasına.

16. Spiritualized

Spiritualized Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bu Tr yapımı karakterlerde görsellikle ilgili hiç bişi yok robot gibi Ama yapımcıların hakkını vermek lazım :)

17. BaSoryong

BaSoryong Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrençi :)
    Umarım güzel birşeyler yaparlar DeneyeLım qorelım

18. Continuum

Continuum   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar: