SkullHunterr demiş ki:
bilgilendirme için teşekkürler
PS:benm bildiğim ve bileceğim tek farklı yenilgi liverpool-beşiktaş 8:0 :mrgreen:
Biliyorum Ben Beşiktaş Taraftarı Olduğum İçin Her fırsatta Kullanılan bu 8:0lık yenilginin üstünü kapatmaya çalışıyorum :P

aids

LoveForLife demiş ki:
Bir Türk takımının Avrupadaki en büyük hezimeti Fenerbahçenin 6 maçta 0 puanıdır :D
:thumbsup: Sonuna kadar katılıyorum.. Beşiktaşın yenilgisi tüm Türkiyenin üzülmesi gerekirken FenevCumhuriyeti diye Türkiye Cumhuriyeti içinde yeni bir jenerasyon oluşturup Atatürkün kurduğu TC ile dalga geçmekten başka bişi yapmayan Fenev Sürekli Beşiktaş ile dalga geçiyordu. Buyrun adam 10-1 yenilmiş.....

Server
Assos
Takımı
Besiktas
10-1 enilgisini geçtim, Şapiyonlar Ligi 'ne gidip 0 puanla dönerek ülkerelerini en iyi şekilde temsil eden takımda Fenev, en azından biz 8-0 yenilgiden önce Liverpool 'u yendik ki Çarşı 'nın kırdığı son rekorda cabası ..

Absence

Hahaha az daha ileri gitseniz 8-0 normal bi skor zaten falan diceksiniz makara:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
ben de konuşan fenerlileri anlamıyorum. kendi evimizde 2-1 yendik niye onu ağzına almıyosun da gidiyosun deplasman maçını söylüyosun? kendi evinde arsenale 5-2 yenildiğini de hatırlıyoruz, şliginde 0 çektiğini de ama bunu söyleyince köpürülüyor onlar 8-0 diyince biz bişey söyleyince haksız oluruz.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Sarı - Lacivert uyumluluk yok bi kere, siyah - beyaz kadar anlı şanlı yakışan renk bütünlüğü var mı bu dünyada :lol:

Absence

Toxicated demiş ki:
Sarı - Lacivert uyumluluk yok bi kere, siyah - beyaz kadar anlı şanlı yakışan renk bütünlüğü var mı bu dünyada :lol:
Bak uyumlu v.s dedin ne geldi aklıma maykıl ceksın öldü bunun adına bi duvara herkes bişiler yazıyor tamda röpörtajda arkada çıkmış türkçe
"Siyah doğup beyaz ölen büyük beşiktaşlı maykıl ceksına sevgilerle v.s v.s çarşı " koptum o an

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
topice bakar mısın adam tarihi açmış gözler önüne sermiş tarih dediğin yaşanılacak kardeşim neymiş Osmanlı dünyanın hakimiymiş arnavutluktan mısıra kadar bizimmiş ee hani nerede daha bulgaristana almıyorlar bizi neymiş FB 10 yemiş sor bakalım slavie takımına hatırlıyorlar mı o maçı adamların daha stadı yok yahu 18k bin kapasiteli statda oynuyorlar bir de FB'ye bakın skor = para Türkiye'nin de en zengin en asil en aristokrat taraftarı olan ilk ve tek takım FENERBAHÇE'dir saygı duyacaksınız makara:

Prada

Size düşler liginde başarılar (UEFA'nın sloganı ahahaha) biz first class takılıyoruz CL :) sınıf ayrımını sevmiyorum ama büyükler CL küçükler UEFA takılıyor gerisi teferruat ^_^

Yukarı Alt