Takımı
Fenerbahce
sroya patch geldigi için servere giremiyorum :S Launcherden gelmiyor artık server yani loader ve mediapatchler verirmisiniz

Takımı
Besiktas
Media Pk
ne ile açıp deiştiricez :)
Dİrek link verirmisiniz media için.

Ben karakter yaratamıyorum.Tombalacının serverında karakterimin tipini ismini yazıyom creat dediğim an oyun kalıo öle hareket var ama karakter seçme ekranına gelmio ne yapacam?

lütfen bi yetkili bakabilirmi?

evet yaa aynı sorun bendede war herkes giriormus neden bizde böyle oluyor! her seyi yapıyorum onayla yapınca (create) oyun oyle kaliyor hic bir sey yapılmıyor Lütfen bi bakın artık :@

NigHT_FounDeD demiş ki:
ben herseyı yaptım ama oyundan atıyor skıle verınce moba dalna fln inş en kısa zamanda oturur server

Senin oyunun versiyonu kaç?Bneimki 1.256 ama patch yaptığımda normal sroya giriyo bi bilgin varsa yardım edermisin?

reishin demiş ki:
NigHT_FounDeD demiş ki:
ben herseyı yaptım ama oyundan atıyor skıle verınce moba dalna fln inş en kısa zamanda oturur server

Senin oyunun versiyonu kaç?Bneimki 1.256 ama patch yaptığımda normal sroya giriyo bi bilgin varsa yardım edermisin?
aynen benimde öyle oluyor bi yardım edin lütfen.

beyler ben karakteri yaratıorum confirm deyince donup kalıo oyun bi yardım edin lütfen

ben indirdim silkroad lacunder tıklıyorum lacunder gelmiyo nasıl yapıca normal sro nun içinemi atıp buraya çıkart dicez

Yukarı Alt