EmmaW

arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederiz.ayrıca ben 2-3 gün sadece site kurmakla uğraşıcam(bilgisayarın kablosu koptuda:D).o yüzden utku kusra bakma ben sadece siteyle uğraşabilcem bu sürede.... :oops:

evet beyler en çok yardım eden benim fikirler benden geldi full:D benimde adımda geçsin

bu arada kardeş mhtc serverı gibi olucak şimdilik ıp yapmayı düşünüoruz sonra alınan silkden felan kazanılan paralarla joymax ve sro dan izin alınca 1 senelik düzgün oynayabilicez yeterki ip den açmayı bullalım az kaldı çalışmalar devam edio:D

Bu olay hala dewam ediyomu ya :? dediklerimden hiç bişi anlamamışsınız o zmm tamam devam edini.

millet server
in şimdiki durumunu açıklayayaım sizlere....

1-server bitti ben bağlandım herşey sro gibi herşey hemde(bu olay sremuyla alakasızdır)
2-normal isroda update olsa bu serverde update olcktır...
3-normal serverler bulunmaktadır yanında bir de bizim serverimiz olcktır.. ?!!!!!!!
4-silk chargedeki itmler ilk gun ücretsiz olcktır..
5-exp ,sp,drop oranını daha ayarlamadım onun üzerinde çalışıyorumm..

serverin sorunları ise...
sadece onlıne yapamadık :P ama oda olcktır bu arada full bnm fikirler diyen arkadaşda kusura bakmayın ama yardım budur dimi (ayrıca sadece fikiri sitede hostıng içindir.. :roll: parantez le söyleyeyim...)........evt budur oolay umarım beyenirsiniz herşeyi...

download link vercekmisin yoksa normal sroyamı eklenti yapçaz

bu arada gm lik için ne yapmalıyız

5-6 yıllık pet 10-15 yıllık global alırım 15-20 tanede dress yeter ha bide pot fln 10 tanede 130 silklik köpek char şekil değiştirma giysileri male veya famale yapma vb. doldururuz skill geriletme potionu 1-2 saat uğraşcaz ama olsun :mrgreen:

Ex Normalınden bıraz fazla olsa iyi olur yapabilirseniz Sizdeyiz .. Som oranı da biraz arttırılmıs oluabilirse lütfen.. Good Luck!

evt artık bakacaz onuda düşündüm ilk gün girmek kolay olmıcak çünkü durmadan dc verebilir ilk gün... 8) kolay olmıcak item mallı kullanmanız. :D

EmmaW

berke1676 demiş ki:
millet server
in şimdiki durumunu açıklayayaım sizlere....

1-server bitti ben bağlandım herşey sro gibi herşey hemde(bu olay sremuyla alakasızdır)
2-normal isroda update olsa bu serverde update olcktır...
3-normal serverler bulunmaktadır yanında bir de bizim serverimiz olcktır.. ?!!!!!!!
4-silk chargedeki itmler ilk gun ücretsiz olcktır..
5-exp ,sp,drop oranını daha ayarlamadım onun üzerinde çalışıyorumm..

serverin sorunları ise...
sadece onlıne yapamadık :P ama oda olcktır bu arada full bnm fikirler diyen arkadaşda kusura bakmayın ama yardım budur dimi (ayrıca sadece fikiri sitede hostıng içindir.. :roll: parantez le söyleyeyim...)........evt budur oolay umarım beyenirsiniz herşeyi...
baba büyüksün :D bende bi arkadaşla daha site için uğraşıyorum

unutma bana gmlik sözün var msnden konuşuyoduk sremu için :mrgreen: olursa gmlik vericem demiştin:)))))

unutmam ama bu aralar herkese account açmaya başlıyorum..:D isimlerinizi hazırlayın ama bana ö.m den atın ok.. ?!!!!!!!

berke1676 demiş ki:
evt artık bakacaz onuda düşündüm ilk gün girmek kolay olmıcak çünkü durmadan dc verebilir ilk gün... 8) kolay olmıcak item mallı kullanmanız. :D
önceki sayfalardaki event fikirlerimi okudunmu istersen daha çok düşünebilirim ayrıca beni event GM si yaparmısın ve GM ler için güzel dış görünüş düşüncelerim var

Yukarı Alt