Q2 bıraz hakılısın ama ben bunu ilerletirsem bir net cafreemız var bızım net cafe ortamında baya bir kişi girdrme sansımız olur servere diilmi 30 + makına var düşün yani

Ordaki makinaların 20 tanesini rahat baglanamn lazım :P Örnk vereyim alan dedim ya ona Örnk hard disk 20 bilgisayarında hard disk ini bi bilgisayarda toplandıgını düşün işte böyle bir şey oyuna milleti toplar ve lag olmaz ama bu olsa gene yapamıcaksın veri tabanın yok sadece girip belki " BELKİ " pvp yaparsınız. ?!!!!!!...

|O²| demiş ki:
Kim cıkardıysa bi client_emu yu başlıcam şimdi halkın ii ce beynini yıkıyo ya. Oyuna baglanıp yapabildiğiniz şeyler neler ? veya nasıl oynuyorsunuz ? geçtim bunları nası bi mantık yürütüp Türk Serverı kuruyoruz diye başlık atıyorsunuz bunuda geçtim. Joymax salakmı size server actırsın bunu gene geçtim bi private server gördünüz diye bizde kuralım demeye başladınız gene geçtim :P Bunun için bir sürü neden söylücem ;

1. SRO Emulatör Hiç bir şey deil yapabildiklerinin hepsi belli
2. Private Server ı acanlar suanda yeni server acıyor ve acmak için 20.000$ Para istiyor. (Dogrumu Gerçekmi Bunu bilemicem Dogruysa anladınız zaten)
3. Oyuna sadece bir client indirdiniz ve onun la giriyosunuz
4. Oyun bilgilerini kaydedecek hiç bir veri tabanınız yok Media ile bişiler yapmaya ugrasıyosunuz
5. Hadi diyelim herşeyi yaptınız oldu bitti gelin server a giriyoruz diyeceksiniz. 1 gircek 2 gircek 3 gircek 4 de Güm server Kapancak sebebi bilgisayarın olacak. EXL için rahat baya bi alan almak lazım :D
6. Bana bu verdiğim cvp yüzünden Kötülücek varsa üstüne giderim. Uyarı gelsin fark etmez çünki birinin böyle bir cvp ı vermesi gerekiyordu.
7. Kurarsanız HELAL OLSUN !...
arkadaş doğru sölüyor neden diye soracaksanız bu sremuyu ilk firex diye bi arkadaş biliyodu o oyunuyodu sonra ben ona katıldım baya iyi bilir sremuyu.ikinci olarak hadi oynayalım dedik.girdim oyununa:
1.el yakması açıyorum elimde kalıyor
2.mesela sroda havaya tıklayınca ileri sonsuz gider önüne engel çıkana kadar ama sremuda belli bi alana kadar tıklıyosun
3.2 kişide skill uplayınca atıyor.sizin kuracağınızda daha oyuna girlmeden atıcağına adım gibi eminim.
4.elimde blade var ama ok skili yapıyorum
daha 1001 tane sorun olduğuna eminim.bu arada psro özel dosyaları olan media.pk2'den tut dataya kadar büyük çaplı dosyalara sahipken sremu sadece 1 client ve kodlara sahip.
sözün kısasını sölemek gerekirse bence denemeye bile girmeyin boşuna çabalarsınız gibi geliyor ama tabi kafa sizin siz yorarsanız siz kaybedersiniz.

O2 ye kesinlikle Katılıyorum zaten bu server falan olaylari Kendi pcnizden olucak işler degil bunu yapicak kişi parayı gözden çıkarip 500 belki 1000 $ hosta para vermesi gerekir aylık..

Yani bunu yapmak için Sermaye lazim bütçe lazim lütfen hayal kurmayin +

yine o2 nin dediği gibi daha ortada belli bir Db yokken siz nelerden bahsediyorsunuz bu iş notepade yazılmış Userlistlerle yapılıcak iş değil..

Yapı itibariyle Silkroaddan daha basit olan Knigt online da bile [bundan 3 sene önceki versiyonunda] 52 Tablo ve bu Tablolari işleyen 150 küsür Procedur var...

bu iş 300-500 satırlık bir Vb programıyla olucak iş degil lütfen azıcık daha mantıklı düşünelim lütfen..

Eğer Yapılabileceğini ıspatlarsanız elimden geldigi kadarıyla yardımcı olurum size ama sanmıyorum

T0XlC demiş ki:
aynn kuran kişi Herkesi 140 ypr öle eylenirisss
140 yapsa ne olcak onu sen kendinde yapıyorsun :P o önemli deil Yaptıgın şeylerin kalıcı olarak bi veri tabanı yoq nese konu uzamasın katılanlara teşekkür ediyorum işl bi daha Cıkmaz server kuralım muhabbeti. ?!!!!!!

EmmaW

ya dün bişi yaptım bi chara girdim(ch'in tombdaydı) sonra baya bi ilerledim oyunu kapadım sorna tekrar girdim charı bıraktığım yerden devam ettim :D buda bi ilerleme :P çünkü eskiden chara nereye götürürsen götür yine ilk yerinde başlıyodu

evt arkadaşlar innmamakta haklısınız çünkü bugüne kadar kim denediyesede yapammamış bu arada ganıganı sen diosun ya sremu buglarını anlatıyosun biz sremuyla uğraşmıyoruz dostum biz v 1.44 deki sronun dosyalarını değiştiriyoruz bnde oyuna giriyorur ama side girmesi için bir server aracı bulmalıyız ...anlatabliyormuyum ayrıca buişle uğraşnlar olabilir ama ben benm beni onlarla kıyaslamayın ..bnden bu kadar umarım açıklayıcı olmusumdur..

off siteyi nie bana vermedin kardeş ben hallederim dedim off yha :( benden bukadar bana siteyi veriosan ben varım yoqsa by !!! bu arada siz hala işin anlayamadınız galba size diorumki host alın hamachi ile olcak iş deil 20 kişilik bi hamachi cs si 500 ping var saçmalık olur hamachi büyük bi host almalısınız yoqsa olmas boşuna hamachi ile uraşmayın host alın yeter bu arada sro ve joymaxla anlaşmada yapmalıyız yoqsa ceza alırsınız haklarını almassanız ceza alıcaksınız ve en fazla 1 hafta sora kapanacak benden demesi siz bişi bilmionuzmu ki hep hamachi dionuz anlamadım yha!!!

kardeş bak sen host olaman lazım o host adresi bi site olacak o siteden üyelik vs gerçekleşecek ve oyunada o siteye göre bağlanılacak!!

EmmaW

emre67380 demiş ki:
kardeş bak sen host olaman lazım o host adresi bi site olacak o siteden üyelik vs gerçekleşecek ve oyunada o siteye göre bağlanılacak!!
dur daha oyun olmadan nereye site yapıyosun.ayrıca üye alma olayı şimdilik benim kontrolümde (gerçi daha oyun yokta :D ) ayrıca joymaxla anlaşalım fln diyosun nasıl anlaşcaz :D

tmmdır herşey tmm srodan izin alacaz tabi kabul etmicek dicezki sadece kendi ülkemdekiler olacak japon sro gibi para ozaman kabul ederler ve para onun için süre isticez çünkü parayı sikle felan çıkarcaz sonra joymaxdan host alacaz o zaten oyun hostu nedir bilir:D sro ondan host alıo aynı zamanda anti cheat ide var ki hack olayı olmas onu da parayla halledcez geriye sadece üyelik ve resmi site kalıo resmi siteyi hallederiz kolay üyelik de direk joymax a yönlendiricez ve bukadar dosyaları joymax a vericez birde sitelere upload edicez o linkle indiricekler ve oyuna bağlanma gerçekleşicek host üzerinden herşey böle düşünüoz!!

1.euro,çin olacak
2.90 lwl sınırı ve roc mountain olacak
3.10 kat fazla ex die düşünüoruz
4.item dropu psrodan bile fazla olacak die düşünüoruz
5.sos,som,sun oranı yüksek
6.atcıda köpek olucak(psroda yoq atcıda)
7.silk alımı olucak
8.editlik olacak (istediğin lwlden başlama ücretle)
9.sun set itemler olma(ücretle)
10.!!en güsel özelliği dili türkçe olacak!!!
11.büyük bi host olacak lag dc çok az olur!!

böle düşünüoruz özellikleride daha bişi istien varmı:D:D bu arad berkomu senle beraber yaparız siteyi k mu berke ve arklarıda oyunu düzeltirler sonra host ve izini aldıkmı tamamdır hayırlı ola:D

arkadaşlar server bitti ancak ip ile giriliyor ve de sock cap ile ancak üyelik alımları için site arıyoruz vede accountlar için nasıl yapcağımıza dair bir bilgisi olan var sa bana pm ..

Server
Minerva
Birkaç tane screenshoot koyabilirmisin böylece serverin bitmiş halini görenler daha çok yardımcı olabilir size

emre67380 demiş ki:
tmmdır herşey tmm srodan izin alacaz tabi kabul etmicek dicezki sadece kendi ülkemdekiler olacak japon sro gibi para ozaman kabul ederler ve para onun için süre isticez çünkü parayı sikle felan çıkarcaz sonra joymaxdan host alacaz o zaten oyun hostu nedir bilir:D sro ondan host alıo aynı zamanda anti cheat ide var ki hack olayı olmas onu da parayla halledcez geriye sadece üyelik ve resmi site kalıo resmi siteyi hallederiz kolay üyelik de direk joymax a yönlendiricez ve bukadar dosyaları joymax a vericez birde sitelere upload edicez o linkle indiricekler ve oyuna bağlanma gerçekleşicek host üzerinden herşey böle düşünüoz!!

1.euro,çin olacak
2.90 lwl sınırı ve roc mountain olacak
3.10 kat fazla ex die düşünüoruz
4.item dropu psrodan bile fazla olacak die düşünüoruz
5.sos,som,sun oranı yüksek
6.atcıda köpek olucak(psroda yoq atcıda)
7.silk alımı olucak
8.editlik olacak (istediğin lwlden başlama ücretle)
9.sun set itemler olma(ücretle)
10.!!en güsel özelliği dili türkçe olacak!!!
11.büyük bi host olacak lag dc çok az olur!!

böle düşünüoruz özellikleride daha bişi istien varmı:D:D bu arad berkomu senle beraber yaparız siteyi k mu berke ve arklarıda oyunu düzeltirler sonra host ve izini aldıkmı tamamdır hayırlı ola:D
sunlu ve sunsuzlar arasındaki fark ne olucak onun yerine pwp serveri kurun daha ii olmazmı private üyelik satın orda direk max lwl sunlu char olarak başlasın diğer serverde normal ayrıca şeytan kanadı istiyoruz event isterseniz yazabilirim size çok eylenceli event planlarım var

Yukarı Alt