ferosero demiş ki:
Bu copy daha silkroaddda en çok 30 lvl çar kasmış kişi sro dan ne anlar :D . Dimi sero
Lütfen Doğru Konuş utkuda en fazla 50 lvl kastı ne olacak yani onla ne alakası war anlamadım :?: :?: :?:

benimde her serverda 80 lwl char var hatta poseidonda sun set charım illa konuşturcanız assında bunu sro anlamakla fazla işi yoq server oyun kurmakla alakası var :D

bakın millet bu serveri bn kuruyorum yanı utku elbette bana yardım edenler GM olcklardır ama GM lık olayı ne demk açıklayayım...=GM lık=lwl kasmıcak bi GM oyunu kontrol etcek üyeler arasında huzur ve düzen kuracak istediği lwlden başlıcaktır...olay bu ayrıca daha 1 dolar topladık nerde destek.. yaw.. üye olmanızı bekliyoruz..

UYARI : Forumda Referans Linki Yayınlamak Yasaktır .

yaff beylerr sanırsamm suandaa herseyy tamam eksik olan birtek host wardıı onudaa bir ark temin ettti.. we simdii serweri nete acındaa bi bakalımm bakamm nasill bişemiş diyee demee??

host olayı olmadı malesef daha bişiy olmadı online lık hakıında su sunucu olayınuı cözzek hostıng alcaz bedava..vede sınırsız olur eğer virus de bize katılırsa hst dosyalarını bana ollarsa..

yaff wirüs duu buyucukk serwer bii acılsındaa silk kalsın geri ayarlanmadıkk ?!!!!!!. ?!!!!!!!

ViruS_ demiş ki:
beyler ben katılırsam kaç admin olucak ve silk işi ne olucak ? ücretsiz mi ücretlimi?
silki ayarlayamadık malesef şimdilik herkezde sınırsız silk olacak sonradan normale döndürecez

GM işide belli değil ya 5 tan fazla gm olmayacak.

CopyPast demiş ki:
ViruS_ demiş ki:
beyler ben katılırsam kaç admin olucak ve silk işi ne olucak ? ücretsiz mi ücretlimi?
silki ayarlayamadık malesef şimdilik herkezde sınırsız silk olacak sonradan normale döndürecez

Yav seroo kafadan atıyon atıyon sölüyon kaynak göster.

ferosero demiş ki:
CopyPast demiş ki:
ViruS_ demiş ki:

Yav seroo kafadan atıyon atıyon sölüyon kaynak göster.
kaynak biziz lütfen şu inanmayan kişiye ban pls

Yukarı Alt