Türk olduğunuz için mutlu musunuz ?

• Mutluyum.

Votes: 35 74,5%
  • Değilim

Votes: 12 25,5%

• Total voters
    47
Biz 7 düveli dize getirmiş sultanların torunlarıyız. Tüm dünya hala Türk'ten ve Türk'ün yok yerde yapabileceklerinden korkar. Tabi ki Türk olmaktan mutluyum ve gurur duyuyorum.

Benim babam şuan ki devlet başa geçmeden önce doğruyu yapmaya çalışan, kendi özgür iradesine göre hareket etmeyi seven bir adamdı. Ancak bu devlet başa geçtikten sonra şubelerine kayıt olmadı diye işten çıkarılan bir adam haline geldi. Babam çıkarıldı, babamın yerine koyunlar işe alındı. Koyunlar otlandı ve yünlerini almaya başladılar. Uzun süre iş bulamadı ( yaşından dolayı ) ve en sonunda bu sefil insanlar amacına ulaştı. Şimdi kimse gelipte bana hiç kimse zorla oy attırmıyor , Türkiye onları seçti falan demesin. Atamın önderliğinde kurulan Türkiye'den eser kalmadı. Halkım demeye utandığım insanlar 2 çuval kömürede düşüncesini satar, 5 liraya' da. Bide bunların seçim rüşvetleri de var çok güldüğüm. Çamaşır, bulaşık makinesi yardımı yaparlar , yaptıkları köyde ulaşım yok, su şebekesi yok...

Özet olarak; Herkes çıkarında. "Ben kömürümü alayım, evim ısınsın da Türkiye kime kalırsa kalsın. " 5 yıla kalmaz kömürünü Amerika'dan almaya başlarsın artık.

Ps: Konudan uzaklaşmış olabilirim, haklısınız.

Yukarı Alt