1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Türk Kızlarının Özelliği

1. TurKKillS

TurKKillS Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Çevre Mühendisliği.
    1-) Brad Pitt, Leonardo Di Caprio,vs... gibi tanımadığı insanlara aşık olurlar.

2-) Cırtlak renkli markası ve fiyatı 100 metre öteden belli olan "cast" ayakkabıların içine kot pantolonun paçasını sokar ve herkesin onlara beğeniyle baktığını zannederler.

3-) Dış görünüşe değil iç görünüşe önem verdiklerini söyleyip karşılarına çıkan ilk yakışıklı ve beyinsiz erkeğe aşık olurlar.

4-) Onların önem sırası aşağıdan yukarıya doğrudur. Ayakkabının markası, pantolonun markası, gömleğin markası, beyin..

5-) Kendilerini dünyanın en güzel kızı zannederler ve bunu çevreye hissettirmeye çalışırlar.

6-) Kadın Hakları diye çığırırlar ama kamu kuruluşlarında en hızlı onların işi görülür.

7-) "Aaaaaeeyayayay iiinaaağğğğnnnmmııığğğğyyyoooğğğğğ rrruuuuuooommmmm m, ciiidddiiiiiğğğğymiiisiiiiııııaannnn, aaaaayyyyyy çuuuooookkkk tııııaaaattttLLııııaaaaa" gibi angutça bir konuşma dilleri vardır.

8-)En Patatesleri internete girince ortamın şahı padişahı CLaudia Schifferi olur.

9-) Onlara göre paran olduğu sürece adamsındır.Parasız erkek ölü erkektir.

10-) K.çını açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler.Ya görünmesini istemiyorsan giyme.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

11-) Edep yerlerine kadar görünecek kıyafetler giyip "Erkekler sapık, bakıyorlar" derler. Ya peki senin açık giyinmekteki amacın ne ?
    Göstermekse eğer bakınca niye sapık diyorsun. Sende teşhircisin ona bakarsan...

12-) Bir erkek kötü 1 şey yaptığında "Erkek değil mi hepsi aynı" derler. Bende geçen sokakta 1 hayat kadını gördüm. Ne yapayım şimdi "kadın değil mi hepsi aynı " mı diyeyim? Aynı mantık ona bakarsan...

13-) Mesajlarında "canım, şekerim, 1 tanem" gibi sıfatları resmi oLdukları kişilere yazar, sonrada "umut vermedim ki ben" diye zeytinyağı moduna geçerler.

14-) Erkeğin yaptığı her işe "ben de yaparım ne farkım var" diye atlarlar.

15-) Sokakta bağıra bağıra anıra anıra gülerler ve siz ona kınayarak baktığınızda siz geçene kadar durup siz geçer geçmez."KİKİKİKiiikklkkkiikkl" diye bağırırlar.

16-) Kot pantoLonu çizmenin içine sokup şebek olurlar.

17-) Duvarlarına Gökhan Özen posterleri yapıştırıp "aşkııııaaaıııaıaıaıaım yaaaaaağğğğğ" diye arkadaşlarıyla ayin yaparlar.

18-) Plaza topuk giyip yürürken Yao Ming olurlar. Yürüyemiyosan giyme ya... ALLA ALLA...

19-) Gitar , bağlama vs çalan erkeklerin dibine girip bir o yana bir bu yana kafa sallayarak yavşarlar.

20-) Yüzlerini fondotene ruja carta curta bularlar.

21-) Sınıfta ağlayıp sızlarlar nedensiz yere...

22-) "Ay arabeskmi dinliyosun iiğğğğğğwweeeennnnçç" diyip biLgisayarlarında İbrahim TatLıses'in tüm albümlerini bulundururlar.

23-) Seninle mesleğin, araban, okulun,paran, ayakkabın vs gibi her şeyin için beraber olabilirler. Karakterin ve beynin hariç...

24-) 1 Birayla sarhoş olup geceyi mahvederler.

25-) Okul eteklerini kısaltırlar.

Not:Daha önce verilmiş olabilir ama ilgimi(dikkatimi daha doğrusu)çekti yeniden paylaşayım dedim.

2. ufukeren1978

ufukeren1978 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi ara okurum, çok uzun.

3. Ramplode

Ramplode Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
  4. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    9-) Onlara göre paran olduğu sürece adamsındır.Parasız erkek ölü erkektir. [horny21

5. Leet1

Leet1 Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Alman hatun :headbang:

6. The47

The47 Bilgiliyim olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    10-) K.çını açıkta bırakan bodyler giyip gün boyu çekiştirirler.Ya görünmesini istemiyorsan giyme.Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

+47

7. MainMagic

MainMagic Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Game Master
    Latina :headbang: