Yurdum insanı bam başka ya :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Türklerin aklının nereye çalıştığına kanıt niteliginde.

Nedense böyle şeyleri -argo tabirle abaza- gördükçe ve özellikle türk erkekleri -genelleme yapıyorum- bundan gurur duyar gibi övünerek göstere göstere yaptıklarında -turistlere yapılan tacizler bariz örneğidir- gerçek anlamda utanıyorum. Diğer milletlerde var mıdır bu, bir bilgim yok. Lakin beni, benim milletim ilgilendir. İlim ve bilim açısından ilerleme göstermemiz gerekirken nasıl oluyor da bu hale düşüyoruz, halen anlayabilmiş değilim.
-Kendi içimdeki yaşadığım tartışmayı dile getirdim, kimse üzerine alınmasın lütfen-

Dostum bende senin gibi düşünüyorum elbette bir turist gelipte bu oyuncağı çocuğuna asla almaz ve beğenmez. Ayıp birşey ama ben makarasına paylaştım güldürebildiysem biraz ne güzel :)
Hatam varsa affola :D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
La'l demiş ki:
Nedense böyle şeyleri -argo tabirle abaza- gördükçe ve özellikle türk erkekleri -genelleme yapıyorum- bundan gurur duyar gibi övünerek göstere göstere yaptıklarında -turistlere yapılan tacizler bariz örneğidir- gerçek anlamda utanıyorum. Diğer milletlerde var mıdır bu, bir bilgim yok. Lakin beni, benim milletim ilgilendir. İlim ve bilim açısından ilerleme göstermemiz gerekirken nasıl oluyor da bu hale düşüyoruz, halen anlayabilmiş değilim.
-Kendi içimdeki yaşadığım tartışmayı dile getirdim, kimse üzerine alınmasın lütfen-
Nerede bir fesatlık, bir kurnazlık ya da işin kestirmesi var aklımız ona çalışıyor da ondan yok ilim bilim bizde.

seskes

olm gg bi takım değil ki deniyolar şanslarını, ld güçlü bi takımdı zaten ama skt cok güclü

İlk defa izliyom knka ben maçları biz oyuna girer oynardık hiç rün falan yoktu daha 2 hafta önceye kadar gir oyna çık gir oyna çık :D o kadar maçları falan anca anca çözüyom 6aydır oynuyomda öylesıne oynuyodm netten arkadaslarla falan ama Güçlü takımı güçsüz takımı çözdüm yani iyice :D

Yukarı Alt