Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
milestone demiş ki:
Her neyse,,, konu açıklığa kavuşunca bende açıcam bir topic,, umarım utanmazsınız
Bugune kadar utandıran çıkmadı da utanan çok çıktı, 1 sayfada ilk mesajı oku bak önceden duyurmuştuk konuyu .. Orda konuşanların hiçbiri şuanda burda değil mesela :wink1:

ahahaa güzel konuya değinmişsin hepsi kaçmışlar gizli gizli okuyorlardır bu haberi şimdi dilerseniz TrowZeen Mustafa ile canlı telefon bağlantısı yapıp olayı sizler için sorayım ne dersiniz :twisted: :mrgreen: :lol:

neyse Mustafa'cığım sen keyfine bak gelince resmi imzalar atılınca gururlar gelir açıklarsın burada hayatında başarılar diliyorum tüm ülke seninle gurur duyuyor canımcım :muck: :kalp: :buddha: :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mustafa sunnn pls gold plsss mustafa bizim guild'e bi gelsene mustafa gel şu thief'i kessene ne muhabbetler dönecektir yaa ahahahaaa :)))

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xDoctoRx demiş ki:
extraloob demiş ki:
mustafa sunnn pls gold plsss mustafa bizim guild'e bi gelsene mustafa gel şu thief'i kessene ne muhabbetler dönecektir yaa ahahahaaa :)))
...Bekliyoruz Abi Üstte Pembe Yazıyı Hello. This Gm [TrowZeeN]:D

uuu onu hiç düşünmemiştim harbiden çok cici bee.

Hello. This is Gm[TrowZeeN]

Takımı
Besiktas
Towzeen'i buraya bekliyoruz. :starving:

Hatta okan abi pp'lerimiz bir röportaj ayarlasın çoğu kişi tanımak ister mustafa'yı nede olsa GM oluyor bu küçük birşey değil. :)

extraloob demiş ki:
xDoctoRx demiş ki:
extraloob demiş ki:
...Bekliyoruz Abi Üstte Pembe Yazıyı Hello. This Gm [TrowZeeN]:D

uuu onu hiç düşünmemiştim harbiden çok cici bee.
:Dİnş Görücez Herkez Şaşırıcak Özellikle Yabancılar
Hello. This is Gm[TrowZeeN]

SweeTChieF demiş ki:

Hatta okan abi pp'lerimiz bir röportaj ayarlasın çoğu kişi tanımak ister mustafa'yı nede olsa GM oluyor bu küçük birşey değil. :)
Doğru.Hemen işe el atıyorum :nod:

Takımı
Besiktas
Mirage demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:

Doğru.Hemen işe el atıyorum :nod:
Çok güzel bir röportaj istiyoruz arada GM'lik hakkındaki düşüncelerini , kaldırabilecekmi felan bu görüşleride bekliyoruz. :P

Takımı
Besiktas

TrowZeeN

Öğretiyorum
Noluyor beyler benden habersiz isler donuyor burada. Boyle bir durumu konusmak icin henuz cok erken. Yani GM lik icin konusmak cok erken. ilk olarak daha alt rutbe den baslicagim Game Adviser (ornek) gibi ki bu bile henuz kesin degil. Sanirim bunlari paylasmakla bastami hata yaptim acaba. Bakin beyler GM lik ciddi ve agir bir istir. En az 6 aylik bir egitim ister. Ancak suan icin GM lik soz konusu bile degildir. Bilginize...

Takımı
Besiktas
TrowZeeN demiş ki:
Noluyor beyler benden habersiz isler donuyor burada. Boyle bir durumu konusmak icin henuz cok erken. Yani GM lik icin cok konusmak cok erken. ilk olarak daha alt rutbe den baslicagim Game Adviser (ornek) gibi ki bu bile henuz kesin degil. Sanirim bunlari paylasmakla bastami hata yaptim acaba. Bakin beyler GM lik ciddi ve agir bir istir. En az 6 aylik bir egitim ister. Ancak suan icin GM lik soz konusu bile degildir. Bilginize...
:curtain: :buddha:

EliteTurk

Aileden
TrowZeeN demiş ki:
Noluyor beyler benden habersiz isler donuyor burada. Boyle bir durumu konusmak icin henuz cok erken. Yani GM lik icin cok konusmak cok erken. ilk olarak daha alt rutbe den baslicagim Game Adviser (ornek) gibi ki bu bile henuz kesin degil. Sanirim bunlari paylasmakla bastami hata yaptim acaba. Bakin beyler GM lik ciddi ve agir bir istir. En az 6 aylik bir egitim ister. Ancak suan icin GM lik soz konusu bile degildir. Bilginize...
Bende bunu diyordum ama kimse tınlamıyorki beni :mrgreen: benimde dış kaynaklı bilgim olmasa boş yere konuşmam 8)

TrowZeeN demiş ki:
Extraloob napcan şimdi adminim:D

GreenPearL

Bilgiliyim
TrowZeeN demiş ki:
İşte Mustafa'dan Güzel Bi Yanıt Mustafa Turnuvadaki videoları izledim süper gerçekten keşke bende katılsaydım ama senin kadar deneyimli değilim kore'deki olayıda aykut abi yazmış okudum gerçekten çok üzüldüm zaten joymax'tende böyle bişey beklenir Seneye Kadar kendini daha geliştir inş Bu sefer yarışmacı olarak değilde gözetmen GM Olarak katılırsın.Şimdiden Başarılar :=) :muck:

Yukarı Alt