Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TURK [GM]TrowZeeN MUSTAFA SEÇİLDİ

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

Daha önceden sizlere bilgisini verdiğimiz Türk GM seçilecek ve alternatif olarak beni de düşünüyorlar lakin gamesultan kaynaklı birkaç alternatif daha var dediğim konuda evet Türk GM seçildi ve sitemiz üyesi TrowZeeN Mustafa'dır.

TrowZeeN Mustafa'nın yorumu

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Silkroad GNGWC 2008 Dünya 2.si Türkiye 1.si
Silkroad 2009 GNGWC Türkiye 1.si

- Resim Silinmiş.

Daha Önceden haberini yapmıştık buyurun eski haberimiz.
SILKROAD ONLINE ISTANBUL OFİSİ AÇILIYOR

Olay kesin olmamakla beraber bu bize gelen duyumlardır haberi hemen sizlerle paylaşmak istedik.

Special thx to extraloob :kalp:

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu geçmiş konuda ki konuşan insancıklar nerede acaba biz ne dedik ;

İSTANBUL OFİS AÇILIYOR + TÜRK GM GELİYOR hatta Türk GM beni de alternatiflerde düşünüyorlar demedik mi ne oldu şimdi merak ediyorum hepsinin yüzü hangi renkte acaba.

2-3 aya kalmaz SILKROAD ONLINE JOYMAX İSTANBUL BALMUMCU OFİS'de açılacak 8)

Okan abi iyi hoşta yani bilemiyorum ama joymaxın pek yapıcanı sanmıyorum ama hiç belli olmaz ben duyum yanlış demiyorum ama belli olmaz sonuçta gm aylık 2-3 bin dolar alıcak :) karışık bir durum :)

Prada

Adamlar baktı Trowzeen her sene geliyor GNGWC ye hoop kaptılar cevheri ^^ Bu ülkenin böyle pırlanta gibi gençlerine yabancılar daha fazla değer veriyor..

Tebrikler hacım harika haber bu :muck:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bLaster demiş ki:
Okan abi iyi hoşta yani bilemiyorum ama joymaxın pek yapıcanı sanmıyorum ama hiç belli olmaz ben duyum yanlış demiyorum ama belli olmaz sonuçta gm aylık 2-3 bin dolar alıcak :) karışık bir durum :)

kuzum Turk GM seçildi diyorum bizim trowzeen mustafa sen halen ne diyorsun ahahahaa, istanbul ofis kuruluyor diyorum sen halen ne diyorsun hatta biz bunlar 6 ay önce söyledikte herkes bize gülmüştü yazık acıyorum bilgi yoksunu o insanlara.

burası extraloob.com DÜNYANIN EN BÜYÜK SILKROAD ONLINE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ haberin ana kaynağı burasıdır kuzum o yüzden bilgiyi arkadaşlarınla paylaş lütfen :muck: :kalp: :beer:

extraloob demiş ki:
bLaster demiş ki:

kuzum Turk GM seçildi diyorum bizim trowzeen mustafa sen halen ne diyorsun ahahahaa, istanbul ofis kuruluyor diyorum sen halen ne diyorsun hatta biz bunlar 6 ay önce söyledikte herkes bize gülmüştü yazık acıyorum bilgi yoksunu o insanlara.

burası extraloob.com DÜNYANIN EN BÜYÜK SILKROAD ONLINE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ haberin ana kaynağı burasıdır kuzum o yüzden bilgiyi arkadaşlarınla paylaş lütfen :muck: :kalp: :beer:
hiç bir arkadasım silkroad oynamıyor benim gibi baktılar joymax para göz oldu herkez bıraktı bi ben azda olsa devam ettiriyorum bu iyi haber gm olucak arkadaş götürdü parayı şimdiden hayırlı olsun :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Türkiye artık kalkınıyor bırakında bizlerde kazanalım değil mi ama Turk GM en az 2000dolar maaş alır bu da Türkiye için normal bir yaşamdır helal olsun mustafa'ya da yakışır o kadar işi biliyor artık oyunu yönetmesi lazımdı.

love trowzeen :kalp:

EliteTurk

Aileden
Günün birinde alıntı yapar karşınıza çıkarım.. Bu Turk GM in Mustafa olucağı hakkında haberin kesin olduğunu düşünmüyorum bazı arkadaşlar şimdiden kutlamalara başlamış gibi fakat şöyle bişey var tamam arkadaş dünya 2. si olmuştur zamanında kutladımda biliyorum fakat her önüne geleni GM yapmazlar benim düşüncemde öncelikle konuya hakim tamam fakat yabancıl dil olarak iletişim bazında kendini ileri seviyede konuşabilen birisimi acaba yada nasıl desem GameSultan bu işin içine bu sene girdiyse vardır bi bildiği bana kalırsa Turk GM GameSultan yetkililerinden birisi olucağa benziyor.. Mustafa ise bana kalırsa Organizasyonlarda yetkili olan kişilerden olabilir..

Ps:Kendime göre mantıklı gelen şeyi yazdım.. Umarım yanılırım.. :coffee:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
LegendMaster demiş ki:
Günün birinde alıntı yapar karşınıza çıkarım.. Bu Turk GM in Mustafa olucağı hakkında haberin kesin olduğunu düşünmüyorum bazı arkadaşlar şimdiden kutlamalara başlamış gibi fakat şöyle bişey var tamam arkadaş dünya 2. si olmuştur zamanında kutladımda biliyorum fakat her önüne geleni GM yapmazlar benim düşüncemde öncelikle konuya hakim tamam fakat yabancıl dil olarak iletişim bazında kendini ileri seviyede konuşabilen birisimi acaba yada nasıl desem GameSultan bu işin içine bu sene girdiyse vardır bi bildiği bana kalırsa Turk GM GameSultan yetkililerinden birisi olucağa benziyor.. Mustafa ise bana kalırsa Organizasyonlarda yetkili olan kişilerden olabilir..

Okan abi geçen konusunda Türk GM seçecekler beni düşünüyorlar yazmıştı.O konuda Türk GM seçecekleri kesindi fakat kimi seçecekleri kesin değildi.Fakat bu konuda Mustafayı GM seçtiler yazıyor yani kesinleşmiş. ^_^

EliteTurk

Aileden
Fre3sTyLe demiş ki:
LegendMaster demiş ki:

Okan abi geçen konusunda Türk GM seçecekler beni düşünüyorlar yazmıştı.O konuda Türk GM seçecekleri kesindi fakat kimi seçecekleri kesin değildi.Fakat bu konuda Mustafayı GM seçtiler yazıyor yani kesinleşmiş. ^_^
Gördüğün gibi konunun en altında bu bilginin kesin olmadığı yazıyor..Seçildiğinin nerde yazdığını söylermisin yada link verirmisin ? 8)

Yukarı Alt