Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
SweeTChieF demiş ki:
Doğrusunu açıklasınlar o zaman ?
doğrusu die bişey yok mustafa gm falan olmadı normal sıradan bir sro oyuncusu hemde sroyu sevmeyen sırf ortamı orda oldugu için sro oynayan birisi

Lucktoz

Bilgiliyim
----- demiş ki:
SweeTChieF demiş ki:
----- demiş ki:
Doğrusunu açıklasınlar o zaman ?
doğrusu die bişey yok mustafa gm falan olmadı normal sıradan bir sro oyuncusu hemde sroyu sevmeyen sırf ortamı orda oldugu için sro oynayan birisi
Hadi hastalıklıklı arkadaşım hadi.. Daha fazla kirlilik yapma burada.

-

Okan özür dilerim kardeşim böyle demek istememiştim ben eşekliğim sorry

ya bu çocuk gnwc de finale gitti benim malazgirt ile alakam yokta gercekten gm mi oldu bu cocuk şimdi.

türk takımındaydı bu işte. ne oyuncular var bunun gibi katılım yok aradan dereden cıkmış işte. şahsi düşüncem bu yönde. gamesultanlada ilşkisi oldugunu sanmıyorum 2 defa koreye gitme hakkı elde etti bildiğim bu.

miras kalmış çocuga gibi herkez akraba çıkıyor :) ilginç olduysada hayirli olsun demek düşer hepimize

altanyunus demiş ki:
ya bu çocuk gnwc de finale gitti benim malazgirt ile alakam yokta gercekten gm mi oldu bu cocuk şimdi.

türk takımındaydı bu işte. ne oyuncular var bunun gibi katılım yok aradan dereden cıkmış işte. şahsi düşüncem bu yönde. gamesultanlada ilşkisi oldugunu sanmıyorum 2 defa koreye gitme hakkı elde etti bildiğim bu.

miras kalmış çocuga gibi herkez akraba çıkıyor :) ilginç olduysada hayirli olsun demek düşer hepimize
istiyorsan beraber cekindiğimiz fotalordan koyam gör :D

Polgara ilk gördügümde insan sanmıstım seni,meger öküzün ta kendisiymissin.Surda sana s**** ceksem benim seviyem seninki kadar düser,onun icin hic birseye degmezsin.Hayatındaki eziklige ragmen basarıyla yasaman dilegiyle... :byes:

not:daha fazla msj spamm ı yapma tersime gelirsin... :wink1:

sitenin tek bir hücresi bile kabul etmiyo artık seni.pol bilmem ne yazıyorum İT cıkıyo karsıma,like u :wink1: makara:

inanmıyosan sitedeki nickini yazda göndersene bi ne cıkıyo diye makara: makara:

ps:Senin gibi biriyle polemige girdigim icin utanıyorum daral: daral: :byes:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gereksiz uğraşma hastalıklı bir itle crisis bunun anne sütü bozukmuş makara:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt