Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
hatırlıyorumbu haberi. Okan abi 16 mart 110 gelicek dedin Salı günü gelirse onada hiç şaşırmam :lol: Tebrikler Mustafa :thumbsup:

helal olsun dicemde mustafaya helal olsun aboooww ilk türk gm turk çıktı ya bu sro da düzeldi... bencee...

Çok güzel tebrikler,
fakat, 'inşallah isteklerimizi anlar' goldbotlardan kurtuluruz filan demişsiniz..
Hepimiz illegal program kullanıyoruz onuda hatırlatırım xD

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Crisis demiş ki:
extraloob demiş ki:
eski topicte bu haberlerin kaynağını soran tospalar neredeler utanıyorlar mı acaba şimdi hoş onlarda utanmada yoktur, ne demiştik ;

Joymax İstanbul Ofisini açıyor demiştik evet AÇTILAR.
Türk GM geliyor demiştik evet GELDİ.

* umuyorum artık herkes öğrenmiştir haberin kaynağı extraloob.com biz ne yazıyorsak doğruyu yazıyoruz, Dünyanın En Büyük Silkroad Online Bilgi Paylaşım Sitesi 8)
acılcagına hic inanmamıstım,bu yüzden o tospanın teki benim :P

ps:Güzel oldu bir türk temsilcinin bulunması :nod:

işte bunu seviyorum kendisiyle barışık olanları daha çok seviyorum canımcım bak gördün mü koskoca Joymax İstanbul Ofisini AÇTI TURK GM eğitimden geçti oyuna başladı ehh demiştik artık herkese bizi tavsiye edeniz kuzum ki Dünya tanısın kalitemizi haberin kaynağı extraloob.com 8)

Hayırlı olsun.

Yarın gitmişken söylede serverda sokak türkçesi konuşup kendini millete makara etmesin :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yarın Joymax'in İstanbul Ofisine gidiyorum bakalım orada beni kimler ağırlayacak nasıl karşılayacaklar göreceğiz, foto çekmeme izin vermeseler bile ben gizli gizli çekerim rahat olun siz yeter ki binaya alsınlar gerisi basit işlem.

bir de bakıyoruz Mustafa GM değil başka işlerde uğraşıyor GM olarak başkasını yapmışlar Mustafa bizi keklemiş ahahahaa :))

Ofis açıldı ya bundan sonrası önemli değil GM her kimse yarın görüşeceğim 8)

extraloob demiş ki:
yarın Joymax'in İstanbul Ofisine gidiyorum bakalım orada beni kimler ağırlayacak nasıl karşılayacaklar göreceğiz, foto çekmeme izin vermeseler bile ben gizli gizli çekerim rahat olun siz yeter ki binaya alsınlar gerisi basit işlem.

bir de bakıyoruz Mustafa GM değil başka işlerde uğraşıyor GM olarak başkasını yapmışlar Mustafa bizi keklemiş ahahahaa :))

Merakla Bekliyoruz abi bencede mustafa deil gibi geliyor cünki malazgirtteki GM'in adı baska bişey mustafa bize Trowzeen olarak belirtmişti :think:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
|GM| Militanz demiş ki:
extraloob demiş ki:

Merakla Bekliyoruz abi bencede mustafa deil gibi geliyor cünki malazgirtteki GM'in adı baska bişey mustafa bize Trowzeen olarak belirtmişti :think:
koreye giden dünya 2. olan korede ofis gezdirilen ve bu dedikoduları onaylayan mustafadan başkası yok ayrıca malazgirt Türk server'ına lap diye hiç alakasız bir Turk GM olmaz ayrıca istanbul ofise herkesi koymazlar.

Mustafa o %99 yarın ben ofiste kol kola fotoyu çekeyimde hepimiz olayı Joymax İstanbul Ofisi Tabelası altında görelim 8)

BaSoryong

Buralıyım
extraloob demiş ki:
eski topicte bu haberlerin kaynağını soran tospalar neredeler utanıyorlar mı acaba şimdi hoş onlarda utanmada yoktur, ne demiştik ;

Joymax İstanbul Ofisini açıyor demiştik evet AÇTILAR.
Türk GM geliyor demiştik evet GELDİ.

* umuyorum artık herkes öğrenmiştir haberin kaynağı extraloob.com biz ne yazıyorsak doğruyu yazıyoruz, Dünyanın En Büyük Silkroad Online Bilgi Paylaşım Sitesi 8)
:buddha: :kalp:

Mustafa içinn yeni bir sayfa açılmış demektir :beer: Yolu açık olsun başarılar

extraloob demiş ki:
|GM| Militanz demiş ki:
extraloob demiş ki:

koreye giden dünya 2. olan korede ofis gezdirilen ve bu dedikoduları onaylayan mustafadan başkası yok ayrıca malazgirt Türk server'ına lap diye hiç alakasız bir Turk GM olmaz ayrıca istanbul ofise herkesi koymazlar.

Mustafa o %99 yarın ben ofiste kol kola fotoyu çekeyimde hepimiz olayı Joymax İstanbul Ofisi Tabelası altında görelim 8)
Merakla Bekliyoruz :starving:

extraloob demiş ki:

Katılıyorum okan abiye. joymax ile bu kadar içli dışlı olan tek kişi mustafa. 2. kişide extraloob cool2: :P

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt