alpay29 demiş ki:
DuMbLoDoRe demiş ki:
Çok feci yaw bunlar hep o kahrolası abd nin eseri dünya çok iğrençleşiyor beyler bilmem farkındamısınız

Beter olsun diyen arkadaş eğer sen doğuda yaşayıp sana iş imkanları verilememiş ulaştırılamamış olsaydı seninde düşeceğin hal buydu koçum bence ibret alınması gerekilen bir resim
hep doğuda yaşasaydın diye başlıyorsunuz Türkiyenin tamamıda işsizlik var ama kimse dağa çıkmıyor kimse vatan haini olmuyor...git karadenize git iç anadoluya ne işsizler var ama kimse kandırılmıyor...kimse kendi vatanına kanından olana düşman olmuyor kimse köy basmıyor... beyler biraz akıllı sallayalım.....
Canım benim eğitim imkanları az olan bir yerde adamlar ne yapılcağını neyin ne olduğunu bilmez sende ilk öğreniminde devlet kötüdür yıkmak iyidir yada şu şöyledir diye öğrensen hep öyle devam edeersin.

yazık olmuş... birde yaptıkları şeyi iyi birşeymiş gibi koymuşsun.. üstüne birde modsun.. ne diyim ben..

buraya yazan ülkücülerden biri 16 yaşın üstündemi?? üstündeyse pm atsın yada buraya yazsın..ki sanmıyorum yoktur heralde..

AcSK demiş ki:
yazık olmuş... birde yaptıkları şeyi iyi birşeymiş gibi koymuşsun.. üstüne birde modsun.. ne diyim ben..

buraya yazan ülkücülerden biri 16 yaşın üstündemi?? üstündeyse pm atsın yada buraya yazsın..ki sanmıyorum yoktur heralde..
niye kuyruk acısı yaşıyorsunki buradakilerin tamamı mı ülkücü vatanı sevmek sadece ülkücü olanlaramı mahsus burada tepki verenlerin tamamı ülkücü değil vede vatansever ama senin gibi hain destekcileri ancak bu kadarına yorum yazar....kandil temizlendi sıra Anadoluyu temizlemeye geldi....ya sev yada terket
"Türke kefen biçenin ölümü korkunç olur"

StarkDrache

Bilgiliyim
AcSK demiş ki:

Ne Oldu Teröristlerin Ölmesi Zoruna mı Gitti?!
Eğer Teröristler Ölünce Sevinenler Ülkücü Oluyorsa Öyleyim.
16 Yaşının Üstündeyim. Anlat Derdini !

nerden biliyorsunuz onlar pkklı alınlarındamı yazıyor?? belki türk askeri belki sokaktaki biri.bilinmeyen birşey için imha etti diye kullanmış öldürdü vb demesi gerekirken ordan ondan çıkıştım mod a yoksa onun düşüncelerinden bana ne..evet vatanı bu kadar sevmek başklarını düşünmeden sevmek sizin gibi sevmek ülkücülüğe giriyor

AcSK demiş ki:
nerden biliyorsunuz onlar pkklı alınlarındamı yazıyor?? belki türk askeri belki sokaktaki biri.bilinmeyen birşey için imha etti diye kullanmış öldürdü vb demesi gerekirken ordan ondan çıkıştım mod a yoksa onun düşüncelerinden bana ne..evet vatanı bu kadar sevmek başklarını düşünmeden sevmek sizin gibi sevmek ülkücülüğe giriyor
sende biliyorsun ki onların hepsi vatan haini senin kuyruk acında oradan geliyor sanada sıra gelecek...merak etme...

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
alpay29 demiş ki:
AcSK demiş ki:
sende biliyorsun ki onların hepsi vatan haini senin kuyruk acında oradan geliyor sanada sıra gelecek...merak etme...

Acskyı Neyle Sucladıgının Farkındamısın ?

Pkk'lıların Olmesı Benı Cok Sevındırıyor... :beer:

alpay29 demiş ki:
AcSK demiş ki:

hmm onlar?? kimliği belirli olmayan 2 kişi.. benim kuyruk acım?? sol sağ.. bana ne gelicek?? toplu namaz kılıp tanrı türkü korusun ve yüceltsinle harbiyedeki grup yorum konserinimi basıcaksınız??

Journalist

Aileden
arkadaşlar bu resimlerin sahte olma ihtimali yüksektir çünkü Türk askeri öldürdüğünün fotoğrafını çekecek kadar adileşmez!

+Bu fotoğraflarla avrupada bizi barbar diye tanıtıyorlar gençliğe vahşiliği aşılıyorlar!
(tabi pkk nın vahşiliğini saymama gerek yok sanırım ama işte diğer ülkeler bunu görmezden gelip türklere yükleniyorlar!)

+Bu Ülkede bütün guruplar kullanılmıştır ve halada kullanılıyordur!(ülkücüsü-komunist i sağcısı solcusu vb.)

+peki bunu nasıl beceriyorlar! ülkede Ergenekon gibi bir çete kuruyorlar ve çeşitli kesimleri birbirlerine karşı kışkırtıyorlar(bunu siz farkında olmadan nasıl sizin üstünüzde oyunlar oynadıklarını açıklardım ama burası siyaset meydanı değil 8) )

+Vatikana ve Hristiyan halka göre Müslümanları koruyan tek Irk Türklerdir! tabi pkk ya destek olmalarının T.C. nin Jeopolitik-Jeostratejik konumunun çok değerli olmasıda Bölgede güçlü bir ülke istememelerindendir!

StarkDrache

Bilgiliyim
efsanesrocu demiş ki:
arkadaşlar bu resimlerin sahte olma ihtimali yüksektir çünkü Türk askeri öldürdüğünün fotoğrafını çekecek kadar adileşmez!

+Bu fotoğraflarla avrupada bizi barbar diye tanıtıyorlar gençliğe vahşiliği aşılıyorlar!
(tabi pkk nın vahşiliğini saymama gerek yok sanırım ama işte diğer ülkeler bunu görmezden gelip türklere yükleniyorlar!)

+Bu Ülkede bütün guruplar kullanılmıştır ve halada kullanılıyordur!(ülkücüsü-komunist i sağcısı solcusu vb.)

+peki bunu nasıl beceriyorlar! ülkede Ergenekon gibi bir çete kuruyorlar ve çeşitli kesimleri birbirlerine karşı kışkırtıyorlar(bunu siz farkında olmadan nasıl sizin üstünüzde oyunlar oynadıklarını açıklardım ama burası siyaset meydanı değil 8) )

+Vatikana ve Hristiyan halka göre Müslümanları koruyan tek Irk Türklerdir! tabi pkk ya destek olmalarının T.C. nin Jeopolitik-Jeostratejik konumunun çok değerli olmasıda Bölgede güçlü bir ülke istememelerindendir!

bunun yeri burası olmadığı için daha uzatmıyorum isterseniz forumda bir politika içerikli bölüm açalım herkes saygı ve mantık içerisinde düşüncelerini aktarsın :muck:
+1

efsanesrocu demiş ki:

bunun yeri burası olmadığı için daha uzatmıyorum isterseniz forumda bir politika içerikli bölüm açalım herkes saygı ve mantık içerisinde düşüncelerini aktarsın :muck:
+1000000000000000000000000000000000000000000000

Yukarı Alt