Un4

rank8
DuMbLoDoRe demiş ki:
Çok feci yaw bunlar hep o kahrolası abd nin eseri dünya çok iğrençleşiyor beyler bilmem farkındamısınız

Beter olsun diyen arkadaş eğer sen doğuda yaşayıp sana iş imkanları verilememiş ulaştırılamamış olsaydı seninde düşeceğin hal buydu koçum bence ibret alınması gerekilen bir resim
nasil bi zihniyetin var senin ya..
iş imkani verilmeyen yer bir tek doğumu..
her iş bulamayan silah alsin eline o zaman, kürdistan yapicam ben burayi diye bölgesinde ki daglik alana ciksin..
ayar etme adami..

beter az bile..ötesi olsun..
bunlari öldürmeden organlarini kesip yedireceksin..ibreti alem için videoya cekip yayinliycaksin..

aspordias demiş ki:
alpay29 demiş ki:
DuMbLoDoRe demiş ki:
Çok feci yaw bunlar hep o kahrolası abd nin eseri dünya çok iğrençleşiyor beyler bilmem farkındamısınız

Beter olsun diyen arkadaş eğer sen doğuda yaşayıp sana iş imkanları verilememiş ulaştırılamamış olsaydı seninde düşeceğin hal buydu koçum bence ibret alınması gerekilen bir resim
hep doğuda yaşasaydın diye başlıyorsunuz Türkiyenin tamamıda işsizlik var ama kimse dağa çıkmıyor kimse vatan haini olmuyor...git karadenize git iç anadoluya ne işsizler var ama kimse kandırılmıyor...kimse kendi vatanına kanından olana düşman olmuyor kimse köy basmıyor... beyler biraz akıllı sallayalım.....
haklısın hocam ama iç anadolu karadenızdeklierde haberlerde belki gormussundur cokta artıyo giddikce
Cinnet geciren koca cocuklarını ver karısını oldurdu (SEBEB İŞSİZLİK)
kafayı yiyen tekkel işcisi kendini damdan attı
yanı gazetelerin 3 . sayfaları bunlarla dolu dogudakıler daga
dedıgın yerdekılerde ailesini yada kendını olduruyo cınnet gecırıp
dedıgın gıbı :lol: nıye iç anadoluda yada karadenızdekıler daga cıkmıyo ?
cunku onlar cınnet gecırıp aılelerını ve kendılerını yada etrafındakılerı olduruyolar :lol:
bu konuda sana katılıyorum :lol:
bu olaylar onumuzdekı 5 yıl ıcınde daha cok okuyacaz :lol:
senin bahsettiğin olay 70 milyonada kaç...ama dağa çıkan sayısı 70 milyonda kaça tekamül ediyor....?
ama avatarına bakarsan seninde kafan başka alem için çalışıyor....

diğerlerinde birazda olsa tırsıyodum bunu görünce keyif cigarası yaktım hayırdır inşallah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch: :lolmuch: :lol: extraokk

okeytocum demiş ki:
işte bu head shot yapmışlar süper extraokk
biz türküz bu vatanı kimse bölemez !!!
:)İlk defa burdaki bi bişe midem bulanmadı Bunlar cünkü ne insan ne de başka bişe :?!!!

keşke bırazda leşlerıne sıksalar dı Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Jigsaw

Aileden
İnsanların imha ettiği birkaç insan olarak okuyorum başlığı. Ne kadar korkunç bir türdür bu insan türü, yorumları okuyunca iyice sinirlerim bozuldu. Doğduğu an din, ulus olarak kendini ayırıyor başkalarından, sürekli bölünüyor. Bir topluma dahil oluyor, diğer toplumdan üstün olduğunu iddia ediyor. Aynı şeyi diğer toplum da gerçekleştiriyor. Barış içinde yaşayamıyor illa ki kendi toplumunun dediğinin olmasını, kendi toplumunun değerlerinin benimsenmesini istiyor. Bu da savaşları ve sonu kaçınılmaz hale getiriyor. Birbirimize hakaret olarak eşek diyoruz ama Dünya'da hiç birbirini öldüren eşek duymadım. Süs için hiç bir zararını görmediği hayvanların kafasına -kürk delinmesin diye- vurarak öldüren bir canlı insan. 300-400 bin $ lık pırlantalarla bezenmiş takıları takarken kendi türünden olan ve açlıktan ölmek üzere olanları aklının ucuna bile getirmeyen bir tür... Kendinden olanların cesetlerinin resimlerine bakarak haz duyan bir tür...

Jigsaw demiş ki:
İnsanların imha ettiği birkaç insan olarak okuyorum başlığı. Ne kadar korkunç bir türdür bu insan türü, yorumları okuyunca iyice sinirlerim bozuldu. Doğduğu an din, ulus olarak kendini ayırıyor başkalarından, sürekli bölünüyor. Bir topluma dahil oluyor, diğer toplumdan üstün olduğunu iddia ediyor. Aynı şeyi diğer toplum da gerçekleştiriyor. Barış içinde yaşayamıyor illa ki kendi toplumunun dediğinin olmasını, kendi toplumunun değerlerinin benimsenmesini istiyor. Bu da savaşları ve sonu kaçınılmaz hale getiriyor. Birbirimize hakaret olarak eşek diyoruz ama Dünya'da hiç birbirini öldüren eşek duymadım. Süs için hiç bir zararını görmediği hayvanların kafasına -kürk delinmesin diye- vurarak öldüren bir canlı insan. 300-400 bin $ lık pırlantalarla bezenmiş takıları takarken kendi türünden olan ve açlıktan ölmek üzere olanları aklının ucuna bile getirmeyen bir tür... Kendinden olanların cesetlerinin resimlerine bakarak haz duyan bir tür...
Beter olsunlar ?!!!!!!.....

Yukarı Alt