yaw arkadaşlar bunlar oyun yapmayın etmeyin baş örtüsünü takıyolar böyle cekiyolar ondan sonra böyle ön yargılar doguyor.sizin gibi insanlarda bunlara inanıyor yok carttu yok curttu komünistler bastı siteyi arkadas yaa dolasılmaz hale geldi forum.Sözüm bu konuyla ilgili degil genel anlamda.

Joshua demiş ki:
yaw arkadaşlar bunlar oyun yapmayın etmeyin baş örtüsünü takıyolar böyle cekiyolar ondan sonra böyle ön yargılar doguyor.sizin gibi insanlarda bunlara inanıyor yok carttu yok curttu komünistler bastı siteyi arkadas yaa dolasılmaz hale geldi forum.Sözüm bu konuyla ilgili degil genel anlamda.

İnsanların siyasi görüşünden sanane arkadaşım komünistler basmışta ne olmuş ?

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Joshua demiş ki:
İnsanların siyasi görüşü seni ilgilendirmiyor.

Joshua demiş ki:
Bak bi tanesi atladı hemen siz geldiniz forum siyasetten geçilmez oldu.
Siyaseti yapan sensin eğer hoşuna gitmiyorsa senin siyasi görüşünü desteklemiyorsa bu konu girmezsin yorum yapmazsın bu kadar basit ben burda ayrımcılık yapsam Hristiyan'da var Deistte var Budistte vardır Yahudi'de vardır Komünistde var faşistte var bağımsız olanda var ben onlara karışıyor muyum ? hayır

Sol görüşünüz olsa eywallah soldanda taşmışsınız artık ne Ata var ne Din var.

BaSoryong

Buralıyım
Joshua demiş ki:
Düzgün konus arkadasım. Burda parti veya siyaset yapmıyorum konua gordun gıbı Emoluk ne duruma qeldı nekadar sacma bır sey oldu. S burda bu yorumu bu konu hakında yaptın. Ucu bızde dokundu. Ben Komünist fln deyilim. !! Atatük ilkeleri ve düşünce sistemi ıcınde Sosyalist bir gencim Lütfen yorumlarına dıkkat et burası bır forum tartısma kavga mekanı deyil ! 8)

iyi Forumlar :thumbsup:

Joshua demiş ki:
Sol görüşünüz olsa eywallah soldanda taşmışsınız artık ne Ata var ne Din var.
yaa sen neden bahsediyorsun ehh git bunları AKP'ye anlat bizlere değil hadi koçum benim git onlara anlat anlatabiliyorsan kim dinsiz kim dini kullanıyor kim Atatürk'e küfür ediyor ve takmıyorsa onlara

Brooklyn

Buralıyım
- Resim Silinmiş.

2 resim arasındaki 7 farkı bulun :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt