1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tuncay yine sahnede!

1. Buzzz

Buzzz Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Şampiyonlar Ligi'nde Real Madrid'i deplasmanda 1-0 yenerek çeyrek final için avantaj yakalayan Liverpool, FA Cup'ta çeyrek finale yükselmeyi başaran Middlesbrough'ya konuk oldu.

Riverside'da yapılan ve hakem Rob Styles'ın düdük çaldığı mücadeleye ev sahibi Boro; Jones, Hoyte, Wheater, Huth, Pogatetz, O'Neil, Arca, Bates, Downing, Tuncay, Aliadière 11'i ile çıktı.

Konuk Kırmızılar ise sahada; Reina, Carragher, Hyypia, Skrtel, Aurelio, Mascherano, Alonso, Gerrard, Kuyt, Babel, El Zhar 11'ile yer aldı.

Boro'da teknik direktör Gareth Southgate, FA Cup'taki West Ham maçında gol atan milli oyuncumuz Tuncay Şanlı'ya ilk 11'de yer verirken, Marlon King ve Afonso Alves yedek kulübesindeydi.

Liverpool'da ise sakatlığı bulunan İspanyol yıldız Fernando Torres kadroda yer almazken, kaptan Steven Gerrard ise 11'e geri döndü. Torres'in yokluğunda 22 yaşındaki Faslı oyuncu Nabil El Zhar forma şansı bulurken, Alvaro Arbeloa'nın yerine tecrübeli defans oyuncusu Sami Hyypia ilk 11 başladı. Real Madrid maçının kahramanı Yossi Benayoun da yedekler arasındaydı.​

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Bu adam başka ! ^^

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    attığı her golu bugüne kadar izledim tuncay varya o takımın tek adamı olur ki oradan da büyük takıma gider.