1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Tuncay: "Sadece Fenerbahçe için dönerim"

1. E.Cartman

E.Cartman Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tuncay Şanlı, İngiltere'de oynamaya devam etmek istediğini, ama geri dönmesi söz konusu olursa tek adresinin Fenerbahçe olduğunu söyledi.

Stoke City'de forma giyen Tuncay Şanlı, Premier Lig'de oynamaya devam etmek istiyor.

Tam Saha dergisine konuşan başarılı oyuncu, "İsteyen benim küçük ve kötü bir takıma gittiğimi söyleyebilir. Middlesbrough'ya gittiğimde de kötü şeyler söylendi, ama insanlar bir anda Premier Lig izlemeye başladılar. Bence Stoke City'nin maçları da izleyici bulacak. Ben sevenlerime İngiltere'ye gelmelerini de tavsiye ediyorum. İnşallah burada kalmaya devam ederim" dedi.

Tuncay, Türkiye'ye dönüp dönmeyeceği ile ilgili soruya ise, "Ben bu yolun sonuna kadar gitmek istiyorum. Tüm Fenerbahçelilere teşekkür etmek istiyorum, bana destek verdiler ve sahip çıktılar. Benim evim Fenerbahçe. Bir gün geri dönersem Sarı Kanaryalardan başkasına dönmem. Ama şu an ne zaman dönebileceğimi söylemem zor" diye cevap verdi.

2. Absence

Absence   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Nereye dönüyorsun daum bizzat çağırdı gelmedin daha ne gelecen takımına iddaa dahi oynamam bu saatten sonra

3. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bırak bu işleri tuncay efendi stoke city e gittin başın göğe erdimi al doya doya oyna biz iyiyiz.

4. ImmorTaLGoD

ImmorTaLGoD Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu adam neyi amaçlıyor tam olarak anlamış değilim.Avrupa kupalarına gidemeyen takımlara karşı olan sevgisini anlamak mümkün değil :think:

5. iwontcry4u

iwontcry4u Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Durmadan aynı şeyleri i söyLüyor zaten , icraat görelim xD

6. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    İngilterede kalmasını doğru buluyorum ama İngilterenin en kötü futbol oynayan takımına gitmesi bir hayli ilginç.Yine de başarılar...

Ps: Tuncayın ölüsü bu Fenerbahçede oynar.