Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Milli futbolcu Tuncay Şanlı'ya Middlesbrough taraftarlarının duyduğu sevgi ortalığı karıştırdı.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough'nun Portsmouth'la oynadığı ve 1-1'lik beraberliği son dakika golüyle kurtardığı maçta Middlesbrough taraftarların Tuncay hariç takım tüm futbolcularını ıslıklamaları İngiltere'de günün konusu oldu.

Portsmouth maçında özellikle Peter Crouch'un golünün ardından Middlesbrough taraftarları kendi takımı oyuncuları topla buluştuğu zaman ıslıklarla oyuncuları protesto ettiler. Ancak Middlesbrough taraftarları eski Fenerbahçeli milli yıldız Tuncay Şanlı'yı ise mücadeleci ve hırslı futbolundan dolayı alkışladılar. Sahada ıslıklanan 10 Middlesbrough futbolcusuna karşın 1 tek Tuncay'ı protesto etmeyen İngiliz taraftarlar ayrıca "We've only got one player (Bizim sadece bir oyuncumuz var" diyerek Tuncay lehine tezahüratta bulundular. Middlesbrough taraftarlarının bu tepkisi İngiliz basınında günün konusu olurken, teknik direktör ve diğer futbolcular ise bu olaya tepki göstererek, bu tavrın diğer futbolculara karşı 'büyük saygısızlık' olduğunu söylediler.

Prada

Bunu milli takımda ben dahil staddaki tüm Türkler Aurelioya yapmıştık.. Herkes islıklanırken top Aurelioya geldiğinde alkış kıyamet.. O formanın içindeki brezilyalıyı bir milli maçta alkışlayıp Türkleri ıslıklayacağım hiç aklıma gelmezdi..

Fre3sTyLe demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Fener'den tek hayırlı adam bu çıktı... :D
Zamanında kalitesinden bile şüphe edilen ve suan İngiltere liginin gol kralı olan oyuncu bıl bakalım daha once hangı takımda oynuyordu ? :headbang:

PS : Güizanın kalitesinden şüphe eden zihniyetle aynı 8)
Bende fenerden çıktı dedim zaten. :wink1:
Güiza Tuncay'ın yarısı kadar olamaz. (Tuncay Türkiyedeyken)

Yukarı Alt