Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Fenerbahçe, eski fırtına forveti Tuncay Şanlı'yı yuvaya döndürmek için düğmeye bastı. Sportif direktör Aykut Kocaman'ın, küme düşen Middlesbrough'dan ayrılma kararını alan ancak hâlâ Avrupa'da başka bir kulübe gidemeyen Tuncay ile bir görüşme yaptığı ortaya çıktı. Aykut Kocaman'ın milli futbolcuya, "Güçlü bir kadro kurduk. Seni de aramızda görmek isteriz" dediği öğrenildi. Tuncay'ın da Fenerbahçe'den gelen teklif'e 'Hayır' demediği ve "Futbol yaşantımı İngiltere'de sürdürmek istiyorum. Eğer burada bir kulüple anlaşamazsam Fenerbahçe'ye dönerim" cevabını verdiği belirtildi.

Tuncay aşkı!

Küme düşen M'Boro'dan ayrılacak olan ancak kulüp bulamayan tecrübeli oyuncu daveti reddetmedi. Tuncay, "İngiltere'de kalmak isterim. Olmazsa dönerim" dedi.

Güçlü kadro kurduk!
F.Bahçe, Tuncay Şanlı'yı yuvaya döndürmek için seferber oldu. Sportif direktör Aykut Kocaman, küme düştüğü için Middlesbrough'dan ayrılacak olan milli oyuncu ile özel bir görüşme yaptı. Kocaman'ın, "Güçlü bir kadro kurduk, seni de aramızda görmek isteriz" dediği öğrenildi. Tuncay da bu teklife "Hayır" demedi.

Kiralık da olabilir
Adı her gün başka bir takımla anılmasına rağmen henüz kulüp bulamayan Tuncay Şanlı'nın "İngiltere'de oynamak istiyorum. Eğer istediğim bir kulüple anlaşamazsam F.Bahçe'ye seve seve dönerim" dediği belirtiliyor. Daum'un çok istediği Tuncay için İngiliz kulübüne kiralık için bir formül de sunulacak.
Raşit ATEŞ

Bu adam küçüklüğümün idolüydü FB'ye gelse yönetimin pişman olacağını sanmam.

Yukarı Alt